Версия для печати Версия для печати

Тема: Криміналістика

Код работы: 201-08220
Стоимость: 75.00 грн.
Кол-во:  
Оценить
Описание:
Фото
Отзывы
Сопутствующее
Спросить
План
1. Завдання № 1
На слідоприймальній поверхні залишити будь-яким предметом (інструментом) об'ємний слід, що емітує знаряддя злочину, проведіть його огляд, сфотографуйте слід методом детального фотознімання. Процесуально оформіть свої дії. Зробіть судово-оперативну фотозйомку інсценованого місця події по правилам судового фотографування. Фотозйомку (орієнтуючу) виконати методом кола та лінійної панорами. Фотозйомку належно оформити у вигляді таблиць-додатків до протоколу огляду місця події.
2. Завдання № 2
В УБОЗ УМВС України в Сумській області звернувся громадянин Макєєв з заявою про те що, в 1999 році по вказівці засновника МПП " Шанс" Ядути він вчинив шахрайство з фінансовими ресурсами при отриманні і використанні кредиту в відділенні банка м. Суми в сумі 224 тис. грн. На момент скоєння злочину Макєєв працював на посаді директора МПП "Шанс". Виходячи з умов завдання, дайте відповіді на питання:
• які повинні бути дії співробітників УБОЗ після звернення Макєєва?
• яка слідча ситуація виникла на момент звернення Макєєва?
• які дослідчі дії повинні здійснити працівники органів внутрішніх справ з метою перевірки заявки Макєєва?
• які слідчі дії повинні здійснити працівники міліції по заяві Макєєва?
3. Завдання № 3
Один із другорядних учасників злочинної групи, зізнавшись у скоєні ним злочинів, відмовився дати показання щодо інших членів групи й у першу чергу про її керівника. Слідчий дав йому для ознайомлення протокол допиту керівника, у якому той висловив надто несхвальну характеристику цієї особи. Після цього допитуваний детально розповів про злочинну діяльність керівника групи.
Чи допустимо використовувати неузгодженості та протиріччя інтересів співучасників з метою одержання показань?
4. Завдання № 4
У лісопарку був виявлений труп невідомого чоловіка з вогнепальними ушкодженнями. У кишенях одягу трупа знаходилися паспорт з фотографією, що не відповідає зовнішності вбитого, рецепт Петрової на одержання в аптеці наркотичних препаратів і квитанція про здачу ручної поклажі в камеру схову одного з вокзалів. Біля трупу було виявлено З стріляні гільзи, а при судово-медичному дослідженні трупа витягли З кулі калібру 7,62 мм. По квитанції з камери схову вокзалу була отримана валіза, в якій знаходився антикваріат.
• Які види криміналістичного обліку можна використовувати для встановлення обставин даної справи? Якими підрозділами вони здійснюються?
• Сфотографувати яку-небудь людину за правилами пізнавальної фотозйомки. Скласти словесний портрет цієї людини.
• При обшуку в офісі фірми один із підозрюваних, скориставшись тим, що слідчий зосередив свою увагу на огляді вмісту сейфа, вилив чорнило на машинописний документ, який був вже приготовлений до вилучення.
• Яким способом і за допомогою яких технічних засобів можуть бути відновлені залиті тексти?
5. Завдання № 5
При розслідуванні матеріалів кримінальної справи по фактам розкрадань грошових коштів які вчинили посадові особи КСП "Промінь", виникли суттєві протиріччя між матеріалами кримінальної справи і матеріалами документальної
ревізії яку здійснили працівники контрольно - ревізійної служби району. Виходячи з умов завдання дайте відповіді на наступні питанні:
• Які дії повинен здійснити слідчий у даній ситуації?
• яку експертизу потрібно призначити по справі?
• Винесіть постанову про призначення відповідної експертизи, сформулюйте питання експерту, визначте експерту установу яка буде виконувати експертизу?
• Назвіть основні риси які відрізняють призначену експертизу від документальної ревізії?
6. Завдання № 6
Після затримання підозрюваного слідчий вилучив його одяг, щоб зробити неможливим його обмін з кимсь із затриманих, оскільки потерпілий перебував у лікарні й провести впізнання поки що неможливо. Пізніше, перед пред'явленням на впізнання, підозрюваному було запропоновано одягнути одяг, вилучений у нього, й у такому вигляді він був пред'явлений на впізнання. Надалі, заперечуючи факт споєння ним злочину та результат впізнання його потерпілим, підозрюваний заявив, що був впізнаний за одягом, який його примусили одягнути і про який сповісти потерпілого - тим паче, що він відрізнявся від одягу інших осіб, яких пред'являли разом із ним.
Чи правильно повівся слідчий? Які висновки випливають із заяви підозрюваного?
Список використаної літератури:

Есть вопросы?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Имя:

Email

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Криміналістика: