Версия для печати Версия для печати

Тема: Цивільне право

Код работы: 201-08461
Стоимость: 120.00 грн.
Кол-во:  
Оценить
Описание:
Фото
Отзывы
Сопутствующее
Спросить
План:
Вступ 3
1. Індивідуалізація фізичної особи. 5
2. Відповідальність за порушення зобов’язання. 17
Задача 1 23
П. Дніпров, будучи власником приватного підприємства, значну частину свого прибутку використовував на представницькі затрати, організацію забезпечення розважальних заходів для своїх контрагентів і для себе (пікніки на свіжому повітрі, відвідування ресторанів, казино, інших подібних закладів). Переживаючи за справу і майбутнє фінансове та матеріальне становище компанії, компаньйони і дружина Дніпрова подали заяви про визнання Дніпрова обмежено дієздатним (марнотратником).
Проаналізуйте викладені обставини і визначте, чи є підстави для задоволення заяви. Яка різниця між підставами і наслідками визнання обмежено дієздатним
Задача 2 25
Між Перебійнісом та Статівкою, які працювали в одній державній установі, склалися неприязні стосунки. Перебійніс став розповідати службовцям, що начебто Статівка є хронічним алкоголіком та займає колегам кошти під великий процент, постійно раніше від інших йде з роботи, б'є дома дружину. Статівка подав позов у суд про захист честі та гідності.
Яке рішення повинен прийняти суд? У чому різниця між наклепом, образою та цивільно-правовим захистом честі та гідності?
Задача 3 29
Працівник міліції Дьомін під час виконання службових обов'язків незаконно затримав громадянина Левченка, при заподіяв йому тілесні ушкодження. Левченко звернувся у суд з позовом до райвідділу міліції з вимогою відшкодувати заподіяну матеріальну та моральну шкоду. Суд у позові до райвідділу міліції відмовив, притягнувши як відповідача Дьоміна та зобов'язав його відшкодувати заподіяну шкоду.
Чи правильне рішення суду? Як потрібно вирішити справу?
Задача 4 30
Виконком районної Ради пред'явив позов до подружжя Костенко про їх виселення без надання іншого житла.
Позивач вказував, що відповідачі поселились в однокімнатну квартиру у 2002 р. для догляду за наймачем Пуріч. Вони були зареєстровані за місцем проживання, про що зроблені відмітки в їх паспортах.
В січні 2004 р. Пуріч померла, але відповідачі, квартиру звільнити відмовились.
Костенки пред'явили зустрічний позов про визнання за ними права на спірне житло, посилаючись на те, що проживали з Пуріч однією сім'єю, вели спільне господарство, здійснювали за нею догляд.
Як повинен вирішити цю справу суд?
Висновок 31
Список використаної літератури. 33

Есть вопросы?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Имя:

Email

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Цивільне право: