Версия для печати Версия для печати

Тема: Земельное право

Код работы: 201-10041
Стоимость: 108.00 грн.
Кол-во:  
Оценить
Описание:
Фото
Отзывы
Сопутствующее
Спросить
ПЛАН
1. Правове регулювання оренди землі.
2. Гарантії прав на землю
3. Правове забезпечення відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.
4. Практична частина
Завдання 1.
Міськвиконком уклав з приватними підприємцями договори оренди землі, за якими останнім передавалися в користування ділянки для розміщення торгових палаток строком на п'ять років. Підприємці, крім внесення орендної плати, зобов'язалися вкласти по З тис. грн. в упорядкування прилеглої території (освітлення, тротуарна плитка тощо). Через 2,5 роки після укладення договорів міськвиконком прийняв рішення про зміну цільового призначення переданих в оренду ділянок, переведення їх до категорії земель рекреаційного призначення та включення до складу території парку відпочинку. В зв'язку з цим підприємцям було запропоновано достроково розірвати договори оренди, демонтувати палатки і звільнити земельні ділянки. Не погодившись з рішенням міськвиконкому, підприємці звернулися до суду. Вирішіть справу.
Завдання 2
У лютому 1998 р. 5 жителів с Супрунівка заснували сільськогосподарський виробничий кооператив, а у березні 1998 р. Сумська районна рада прийняла рішення про передачу у постійне користування СГВК із земель запасу 25 га ріллі. У жовтні 2002р. до кооперативу вступило ще і жителі с Супрунівка. 09 вересня 2004p. CTBK звернувся до районної ради передати зазначену ділянку у власність СГВК, оскільки ЗКУ країни 2001р.непередбачає права постійного користування землею для приватних підприємств.
Яке рішення має прийняти рада?
Завдання 3
Місцевий суд Краснопільського району відмовив у позові гр. Тимченко до ПСП "Прогрес" та Сільської ради про визнання права на земельну частку (пай). У справі встановлено, що позивач з 1996 по 1997 р. був членом колгоспу, а потім - і КСП "Прогрес". У1995 р. підприємству передали державний акт на право колективної власності на землю, після чого було здійснено розпаювання землі, і позивача разом з іншими членами колективу внесли до списків осіб, які мали право на земельну частку. У травні 1997 р. Тимченко звільнився з роботи за власним бажанням, у зв'язку з чим його виключено із цього списку.
Відмову в позові суд мотивував тим, що на час виходу позивача із членів КСП він не одержав сертифіката; їх видали членам КСП лише в жовтні 1997 р.
Чи правильне рішення прийняв суд? З якого моменту у особи виникає право на земельну частку (пай)?
Завдання 4
Скласти проект документа, який оформлюватиме відносини суперфіцію між власником землі і забудовником-користувачем.
Список використаної літератури

Есть вопросы?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Имя:

Email

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Земельное право: