Версия для печати Версия для печати

Тема: Міжнародне право

Код работы: 201-11065
Стоимость: 120.00 грн.
Кол-во:  
Оценить
Описание:
Фото
Отзывы
Сопутствующее
Спросить
Зміст
1. Види колізійних норм (Проілюструвати прикладами з чинного національного законодавства). 3
2. Встановлення змісту іноземного права при розгляді справ з іноземним елементом. 3
3.Держава як суб'єкт міжнародного приватного права. Імунітет держави та його види. Правовий режим цивільно-правових угод, які укладаються державами. 8
4.Опіка і піклування в міжнародному приватному праві. 13
5.Захисні засоби у зовнішньоекономічних угодах. 16
Практичне завдання: 18
1. Вирішіть задачу:
Громадянин України А., зареєстрований в Україні як суб'єкт підприємницької діяльності, перебуваючи у Великобританії в липні 2004 p., уклав угоду з підданим цієї країни Б. щодо продажу йому партії виробів традиційних українських промислів (рушники, національне вбрання, плетені кошики та ін.). Укладаючи угоду, Б вважав, що купує твори мистецтва, і лише після передачі грошей виявив, що зазначені вироби створені фабричним способом. Звернутися до А. щодо розірвання угоди не вдалося, оскільки той виїхав за межі Великобританії.
У березні 2008 р. Б. приїхав до України, розшукав А. та звернувся до суду за місцем його проживання з позовом про відшкодування завданих йому збитків. Місцевий суд відмовився прийняти позов, оскільки минули строки позовної давності за українським законодавством (lex fori). Б. вважає, що оскільки угоду було укладено в Англії, то слід керуватися англійським правом за принципом місця укладання угоди, а за англійським правом строк позовної давності складає ЗО років.
Як слід вирішити це питання? Дайте мотивований висновок або викладіть можливі шляхи і варіанти розв'язання проблеми (При вирішенні достатньо посилань на законодавство України, але при бажанні і можливості можуть бути використані міжнародні угоди та іноземне законодавство).
2. Дайте характеристику наведеним нормам (вид, структура і тип
формули прикріплення, якщо норма колізійна):
Cm. 18 Договору між Україною та Латвійською Республікою про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних, трудових та кримінальних справах:
Громадяни однієї Договірної Сторони на території другої Договірної Сторони звільняються від сплати судових витрат на тих самих підставах та в тому ж обсязі, що і громадяни даної Договірної Сторони.
Список використаної літератури: 23

Есть вопросы?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Имя:

Email

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Міжнародне право: