Тема „ Легалізація ( відмивання ) доходів, одержаних злочинним
шляхом”
Зміст
1. Що розуміє закон під „предикатним діянням”, від якого одержані доходи злочинним шляхом? 3
2.Що розуміється під доходами, зазначеними у ст.209 ККУ? 5
3.Розкрийте зміст поняття „легалізації доходів” щодо ст.209 ККУ. 7
4.Які кошти або майно не можуть бути предметом злочину, передбаченого ст. 209 ККУ? 9
Задача 12
Кіндрась підмовив студента Наумова зареєструвати на своє ім'я і за своєю домашньою адресою приватне підприємство і при¬значити Кіндрася директором цього підприємства, за що заплатив Наумову 600 грн. Наміру здійснювати статутну діяльність Кінд¬рась не мав, а підприємство йому було потрібне для прикриття реалізації товарів, що контрабандно ввозилися ним в Україну, і ле¬галізації (відмивання) одержаних від їх реалізації коштів. Дійсної мети створення підприємства Наумов не знав і вважав, що воно здійснюватиме статутну діяльність.
Після реєстрації підприємства Кіндрась уклав від його імені до¬говори з рядом підприємств на поставку цитрусових за вигідними цінами всього на суму 1 млн. 600 тис грн. Після отримання коштів від цих підприємств Кіндрась здійснив їм поставки контрабандно ввезених ним цитрусових, уклавши перед цим удаваний договір з "фіктивною" фірмою на придбання цитрусових, перерахував на ра¬хунок фірми 1 млн. грн. на умовах передачі йому готівкою перера¬хованих коштів за вирахуванням 5 відсотків від суми "проконвертованих" коштів.
Крім того, за фіктивним договором Кіндрась на міжбанківському валютному ринку купив за отримані безготівкові кошти 180 тис. доларів США і перерахував їх на валютний рахунок від¬критої ним у офшорній зоні фірми.
Кваліфікуйте дії всіх зазначених осіб.
Список використаної літератури: 14
Отзывы
Для того чтобы оставлять отзывы, необходимо авторизоваться.