Зміст
Завдання 1 3
Мешканець Московського району м. Харкова громадянин Синяк прямував на відпочинок до Криму поїздом Суми-Сімферополь. Перебуваючи у нетверезому стані, Синяк впав з верхньої полиці купе, зламавши два ребра.
Повернувшись з відпочинку, Синяк звернувся до суду з позовом про відшкодування шкоди, завданої ушкодженням здоров’я.
1. Визначте підсудність даної справи.
2. Дайте визначення видам територіальної підсудності.
3. Хто буде відповідачем у даній справі?
4. Визначте склад осіб, які беруть участь у справі.
Завдання 2 5
Зарічним районним судом м. Суми було відкрито провадження по справі за позовом Ніконенко до Милашевича про відшкодування моральної шкоди, завданої приниженням честі і гідності. Під час попереднього судового засідання Милашевич вибачився перед Ніконенко за нанесену останньому образу, що і стала причиною позовних вимог, і просив позивача відмовитися від позову. Ніконенко прохання відповідача задовольнив і відмовився від позову.
Як в цьому випадку повинен діяти суд?
Завдання 3 8
Громадянка Михайлова, пред’явивши позов до ТОВ „Весна” про відшкодування шкоди, завданої незаконними діями посадових осіб товариства, під час попереднього судового засідання у встановленому порядку заявила клопотання про витребування письмових доказів, що знаходяться у КП „Бюро технічної інвентаризації”. Суддя задовольнив клопотання позивачки, постановивши відповідну ухвалу.
У встановлений суддею строк КП „Бюро технічної інвентаризації” не надало доказу, що витребувався, не повідомивши про причини неподання.
1. Що в такому випадку повинен вчинити суддя?
2. Які існують процесуальні можливості отримати доказ, який знаходиться в інших осіб?
3. Складіть відповідну судову ухвалу.
Список використаної літератури 11
Отзывы
Для того чтобы оставлять отзывы, необходимо авторизоваться.