ЗМІСТ
1. Способи задоволення вимог іпотекодержателя за рахунок предмета іпотеки. 3
2. Правова природа та класифікація застави. 10
Задача. 12
Під отриманий у банку на 25 років кредит в сумі 260000,00 грн.на придбання житлового будинку у передмісті м.Суми подружжя К.передало в іпотеку банку в забезпечення виконання основного зобов’язання однокімнатну квартиру загальною пл.37 кв.м.У складі сім’ї на момент укладення іпотечного договору була одна малолітня донька,яка за три дні до укладення договору іпотеки разом із мамою (дружина позичальника) за рекомендацією банку були виписані із вказаної квартири,але фактично продовжували в ній проживати.Через рік в період дії договору іпотеки мама з донькою знову зареєструвались (прописались) у вказаній квартирі,що заборонялось одним із пунктів іпотечного договору.Пізніше в період дії договору іпотеки у сім’ї народилося ще двоє синів. Договір іпотеки не погоджувався із службою у справах дітей.Кредит повернуто позичальником банку тільки в розмірі 5%.Дружина позичальника не працює,т.я.здійснює догляд за дітьми.Місячний дохід позичальника складає 1800 грн.Інші кошти (крім державної допомоги на третю дитину) та житло у сім’ї відсутні.Банк звернувся в суд з позовом про звернення стягнення на об’єкт іпотеки та одночасно просить суд виселити позичальника із сім’єю із квартири
1. Які дії може вчинити позичальник по захисту власних та житлових прав трьох малолітніх дітей?
2. Яке правове значення мають факти:виписки із квартири перед укладенням договору іпотеки дружини і доньки позичальника, народження двох дітей після укладення договору іпотеки?
3. Чи можливий позасудовий варіант врегулювання сторонами закриття боргу по кредиту за рахунок об’єкта іпотеки,у чому він полягає та який порядок його оформлення?
4. У зв’язку із зниженням ринкової вартості квартири не забезпечується повне погашення кредиту-дії банку?
5. Яке рішення прийме суд?
Список використаної літератури: 17
Отзывы
Для того чтобы оставлять отзывы, необходимо авторизоваться.