Главная » Готовые студенческие работы

Готовые студенческие работы

Диссертации (1173 шт.)
Дипломные (81 шт.)
Курсовые (664 шт.)
Контрольные (1493 шт.)
Задачи (119 шт.)
Шпаргалки (11 шт.)
Рефераты (335 шт.)
Научные работы (11 шт.)


Сортировать по:
наименованию (возр | убыв), цене (возр | убыв), рейтингу (возр | убыв)


<< пред   1   ...  160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170    ...   389   след >>




Тема: Кримінальне право
Код работы: 202-08093
Описание: План:
Вступ 3
1. Особливості кваліфікації протидії законній підприємницькій діяльності. 5
Висновок 12
Задача 14
Список використаної літератури: 16
Стоимость: 108.00 грн.


Тема: Кримінальне право
Код работы: 202-08106
Описание: План:
Задача 1 3
Задача 2. 5
Задача 3 6
Список використаної літератури: 7
Стоимость: 90.00 грн.


Тема: Кримінальне право
Код работы: 202-08133
Описание: План:
Задача №1 3
Фіногін, керуючи трактором у нетверезому стані, неодно¬разово із хуліганських спонукань направляв його на пішоходів, заганяючи їх у кювет. Наздогнавши сестер Семенович, він різко повернув трактор на них і притиснув їх до паркану, внаслідок чого Семенова В. попала під гусеницю і загинула.
Чи є в діях Фіногін множинність злочинів? Якщо так, то назвіть її вид. Якщо ні, то поясніть, чому.
Задача №2 5
Натощак зробив завідомо неправдиве повідомлення у РУВС (ч. 2 ст. 383 КК) про те, що його сусід Івашов немов вчинив розкрадання чужого майна в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 185 КК). Суд, призначивши Натощак покарання у вигляді позбавлення волі строком на п'ять років, звільнив його від відбування покарання з випробовуванням, встановив йому іспитовий строк тривалістю 5 років та позбавив його спеціального звання капітан міліції.
Чи правильне рішення суду?
Задача №3 7
У січні місяці 1990 р. Альошин вчинив умисне вбивство (ст. 94 КК 1960 р.), після чого скрився. Вчинений ним злочин не був розкритий. У липні 1996 р. Альошин за злісне хуліган¬ство, яке він вчинив у травні 1996 р., був засуджений до 3 ро¬ків позбавлення волі і повністю відбув призначене покарання. У лютому 2006 р. було встановлено, що вбивство у 1990 р. було вчинене ним.
Чи може Альошин нести кримінальну відповідальність за цей злочин?
Завдання 9
Назвіть та розкрийте зміст підстав звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку з передачею особи на поруки.
Список використаної літератури: 12
Стоимость: 90.00 грн.


Тема: Кримінальне право
Код работы: 202-08153
Описание: План:
Задача 1 3
А. і Б. під час уживання спиртних напоїв вирішили «заради жарту» викупати в ріці свого начальника - п'яного В. - і штовхнули його в ріку. Не справившись із плином, В. став тонути, однак А. і Б., побоюючись за своє життя, не прийшли до нього на допомогу. У результаті В. потонув. Злякавшись відповідальності, А. і Б. виловили труп В. і спалили його. Через деякий час А. став висловлювати думку про доцільність з'явитися в органи міліції. Побоюючись, що той кому-небудь розповість про те, що відбулося, Б. (раніше судимий за розбій) наніс йому кілька ударів у груди й у живіт, а потім, думаючи, що А. помер, зняв з його руки годинник.
Завдяки вчасно зробленої медичної допомоги А. вдалося врятувати, однак на 46-й день від отриманих тілесних ушкоджень він помер. Завдання: кваліфікувати дії Б.
Задача 2 5
Раніше судимий за ч.1 ст.152 КК О. напав на 12-річну дочку народного депутата України, затягнув її у траншею напірного колектора заводу, ударив кулаком у щелепу, здушив горло, і коли потерпіла втратила свідомість, вступив із нею у статеві відносини. Прийшовши до свідомості, постраждала почала втікати, але О. наздогнав її і знову вступив з нею у статевий зв'язок. Щоб приховати вчинене діяння, О. трьома ударами металевого прута в голову вбив її. Взявши з сумки потерпілої гаманця, у якому було 1000 дол., О. Закопав труп і решту речей.
Завдання: кваліфікувати дії О.
Задача 3 7
Прибиральниця заводоуправління В. вирішила помститись директорові заводу К. за те, що той не дав згоди на її роботу за сумісництвом. Вона підпалила заводоуправління, а потім сама взяла участь у гасінні пожежі, діставши при цьому опіки. Вогнем було спричинено матеріальну шкоду в особливо великих розмірах.
Завдання: кваліфікувати дії В.
Задача 4 8
Лікар-гінеколог Л. у себе вдома на прохання Т. робила аборт. Умертвити плід в лоні матері їй не вдалось. Тоді вона на прохання Т. умертвила новонароджену дитину.
Варіант. Л. була лікарем-урологом. Завдання: кваліфікувати дії Л.
Список використаної літератури: 10
Стоимость: 105.00 грн.


Тема: Кримінальне право
Код работы: 207-08004
Описание: Зміст:
Вступ 3
1. Поняття та види господарських злочинів 5
2. Об'єкт та предмет шахрайства з фінансовими ресурсами. 8
3. Об'єктивна сторона шахрайство з фінансовими ресурсами. 12
4. Суб'єкт злочину шахрайства з фінансовими ресурсами. 18
5. Суб'єктивна сторона шахрайство з фінансовими ресурсами. 20
6. Відповідальність за шахрайство з фінансовими ресурсами. 22
Висновок 27
Стоимость: 198.00 грн.


Тема: Кримінальне право
Код работы: 207-12001
Описание: Зміст
Вступ 3
1. Поняття та ознаки малозначного діяння 5
2. Значення малозначного діяння для поняття злочину. 12
3. Значення поняття « малозначність діяння» для вирішення питання про кримінальну відповідальність» 14
Висновок 22
Список використаної літератури: 25
Стоимость: 105.00 грн.


Тема: Кримінальне право
Код работы: 207-12013
Описание: ЗМІСТ
Вступ 3
1. Загальна характеристика спеціального звільнення від кримінальної відповідальності 5
2. Ознаки спеціальних видів звільнення від кримінальної відповідальності. 9
Висновок 12
Список використаної літератури: 13
Стоимость: 52.50 грн.


Тема: Кримінальне право
Код работы: 210-10005
Описание: Зміст
Задача 1 3
Линько, раніше засуджений за умисне вбивство, вчинене в стані сильного душевного хвилювання, 18 жовтня 2002 року, приблизно о 18 годині зустрів знайому йому Федотову і з метою заволодіння золотими виробами, що належать потерпілій, наніс їй удар в області шиї небезпечною бритвою. Після нанесеного удару Федотова закричала, привернувши увагу працівників міліції, які проїжджали на черговому патрульному автомобілі й затримали винного. Линько заволодіти майном Федотової не встиг. За висновком судово-медичної експертизи Федотовій у результаті удару леза небезпечної бритви заподіяна глибока різана рана із глибокими ушкодженнями фасції шиї. Поранення знаходилося в області розташування великих кровоносних судин гортані. Дане ушкодження спричинило за собою короткочасний розлад здоров’я, однак є небезпечним для життя в момент заподіяння.
Дайте кримінально-правову характеристику вчиненому.
Задача 2 5
Після смерті Куц А.Б., спадкоємцями його будинку за заповітом стали його повнолітні сини Куц В.Б. та Куц Ю.Б., останній тривалий час проживав удалині від батьків і не підтримував з ними ніякого зв’язку, скориставшись цим, Куц В.Б. повідомив брату, що будинок знаходиться у непридатному для життя стані і переконав його відмовитись від вступу у спадщину. В дійсності ж заповіданий будинок був перебудований і являв собою триповерховий особняк.
Чи підлягає кримінальній відповідальності Куц В.Б.? Як варто кваліфікувати його дії? Дайте кримінально-правову характеристику.
Задача 3 7
Безверхий, визнаний винним у тому, що в ніч на 11 жовтня 2002 р., знаходячись у нетверезому стані у кімнаті гуртожитку де проживала Житкова, застосовуючи до неї фізичне та психічне насильство намагався її зґвалтувати. У результаті побиття Житковій заподіяні легкі тілесні ушкодження без розладу здоров’я. Однак злочинний намір Безверхий довести до кінця не зміг із-за фізіологічних причин, після цього він вдарив жінку ногою в живіт, та головою об стіну, знову намагався її зґвалтувати, Житкова вирвалась і вистрибнула з вікна 4-го поверху, одержавши тілесні ушкодження не сумісні з життям.
Дайте кримінально-правову характеристику діям Безверхого, кваліфікувати його дії.
Задача 4 10
Азімова, що працювала завідуючою магазином, протягом місяця розтратила 5000 гривень, щоб приховати злочин вона вночі прийшла до магазину, розбила шибку у вікні та кинула у приміщення пляшку з горючою сумішшю, від чого магазин загорівся, та у приміщенні загинув сторож, який вчасно не вийшов на зовнішній огляд підсобних приміщень магазину, розташованих у 15 метрах від будівлі. Про те що сторож знаходиться в магазині, Азі мова не знала.
Дайте кримінально-правову характеристику вчиненого злочину.
Список використаної літератури: 12
Стоимость: 135.00 грн.


Тема: Кримінальне право
Код работы: 210-11018
Описание: ЗМІСТ
Задача 1. 3
За вироком суду були притягнуті до кримінальної відповідальності Грицай, Кабанець та Полищук за пограбування квартири, а гр. Белов – за приховання цього злочину. Ними було пограбовано дві квартири. Перше пограбування на суму 3500 грн вчинили Грицай, Кабанець та Поліщук, друга квартира на суму 400 грн була пограбована Грицаєм та Поліщуком. Про це знав Белов. Організатором злочину був Грицай.
Вирішивши кримінальну справу і одночасно цивільний позов, суд у вироку вказав: "Цивільний позов громадян Манухіна та Романенка задовольнити у сумі 3900 грн, стягнувши цю суму з засуджених солідарно".
Повна сума збитків була стягнута з Грицая, який потім звернувся до суду з позовом до інших засуджених про стягнення з них на його користь 2600 тис. грн. У запереченні на позов Поліщук та Кабанець показали на те, що Грицай як організатор пограбування повинен нести відповідальність у більшому розмірі, ніж вони. Белов взагалі не згоден відшкодовувати збитки, оскільки не брав участі у пограбуванні.
Чи є умови для солідарної відповідальності?
Які умови для пред'явлення регресних вимог?
Задача 2. 5
Задача 2.
На зборах учасників товариства з обмеженою відповідальністю було прийняте рішення про звільнення директора як «такого, що не відповідає посаді». Але директор відмовився виконувати рішення загальних зборів учасників та залишив у себе печатку, штампи, документацію товариства.
Банк, до якого був наданий протокол загальних зборів про звільнення директора, продовжує приймати платіжні документи, підписані директором, аргументуючи це тим, що «директор той, хто має печатку».
Яким чином примусити директора виконати рішення загальних зборів?
Чи є правомірною поведінка банку?
Задача 3. 8
Задача 3.
Шістнадцятирічний Віктор Сундеєв, який навчається у технікумі, на одержану стипендію купив декілька білетів грошово-речової лотереї. По одному з цих білетів він виграв телевізор. Не проінформувавши своїх батьків, він продав його за 1000 грн. другу Іванову Я.С.
Батько Віктора звернувся до Іванова Я.С. з проханням повернути телевізор. Проте Іванов Я.С. відмовився це зробити, посилаючись на те, що білети грошово-речової лотереї Віктор придбав на свою стипендію, тому він може самостійно розпоряджатися і цими білетами, і виграшами, які на них випали.
Тоді батько Віктора пред'явив до Іванова Я.С. позов про визнання договору купівлі-продажу недійсним.
Яке рішення повинен винести суд?
Задача 4. 11
Задача 4.
Рогач А.А. звернувся до суду з заявою про визнання своєї тітки Зекленської Л.М. недієздатною. Подання заяви він обумовив тим, що тітка потребує призначення над нею опіки, оскільки не може в силу свого душевного стану відповідати за свої дії та керувати ними. В судовому засіданні Рогач АА. просив задовольнити заяву. На підставі яких матеріалів суд може ухвалити рішення і яким має бути його зміст?
Список використаної літератури: 13
 
 
Стоимость: 96.00 грн.


Тема: Кримінальне право
Код работы: 210-11024
Описание: ЗМІСТ
Задача 1 3
Шофер Дубовський був зупинений групою громадян. Вони вказали на важко пораненого чоловіка, який лежав у кюветі і пояснили, що його збила машина, яка раніше проїжджала, після чого попросили відвезти постраждалого у лікарню. Дубовський, боячись, що він може бути запідозрений у наїзді на цю людину, сказав, що підгонить машину ближче до потерпілого. Сів у машину та втік з місця події. Потерпілий помер від численної втрати крові.
Чи підлягає Дубовський кримінальній відповідальності? Проаналізуйте дану ситуацію та дайте кримінально-правову характеристику вчиненому. У чому полягає відмінність залишення в небезпеці від ненадання допомоги особі, яка перебуває в небезпечному для життя стані?
Задача 2 6
17 січня 2001 р. Соколов, Гуров і Войков, за попередньою змовою між собою зателефонували підприємцю Шевченко і домагалися від нього передати їм через тиждень о 17 годині 5 тис. доларів США під погрозою застосування насильства до його дванадцятирічного сина. Наступного дня Шевченко звернувся у правоохоронні органи з цього приводу. Соколов, дізнавшись про те, що Шевченко звернувся до міліції, разом з Гуровим та Войковим зустрів Шевченка та попередив його про „необачність” звернення до міліції і наказав принести 7 тис. доларів США. 21 січня 2001 р. у зазначений термін при передачі грошей Соколов, Гуров та Волков були затримані працівниками міліції. Дії винних осіб були кваліфіковані слідчим за ч. 2 ст. 189 КК України як вчинені за попередньою змовою групою осіб. Помічник прокурора дав письмову вказівку щодо зміни кваліфікації дій винних за ч. 3 ст. 189 КК України як вчинені організованою групою.
Яке із зазначених рішень правомірно? Що може вказувати на наявність такої кваліфікуючої ознаки як вчинення вимагання організованою групою? Обґрунтуйте своє рішення. Розкрийте об’єктивні та суб’єктивні ознаки складу злочину, який вчинили Соколов, Гуров та Волков.
Задача 3 8
Степанов і Ахрименко пізно ввечері напали на Мельникову, яка поверталась з роботи через сквер. Степанов застосував фізичне насильство до Мельникової, утримуючи її руки і прикриваючи рот рукою, а Архипенко вчинив з потерпілою насильницький статевий акт. Мельникова побоялася розголосу факту її зґвалтування і не звернулася в міліцію із заявою.
Увечері наступного дня Степанов і Ахрименко знову зустріли Мельникову і вимагали в неї 300 грн. під погрозою повідомлення її нареченому про зґвалтування. Після звернення Мельникової у правоохоронні органи Степанов і Ахрименко були затримані і їм було пред’явлено обвинувачення у зґвалтуванні, вчиненому групою осіб (ч. 3 ст. 152 КК України), і вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 189 КК України). Адвокати Степанова і Ахрименко внесли клопотання про перекваліфікацію дій їх підзахисних, мотивуючи це тим, що в статеві зносини з потерпілою вступав лише Ахріменко. При цьому адвокатом Степанова була надана медична довідка про те, що його підзахисний є імпотентом. Адвокат Ахріменка, у зв’язку з цим, клопотав про перекваліфікацію дій підзахисного на ч. 1 ст. 152 КК України. Крім того, обидва адвоката внесли клопотання про кваліфікацію дій підзахисних за ч. 2 ст. 15, ст. 189 КК України, мотивуючи це тим, що гроші обвинуваченим передані не були і вони не досягли поставленої мети.
Чи підлягає клопотання адвокатів задоволенню і у якій його частині? Дайте правильну кваліфікацію діям винних осіб. Обґрунтуйте своє рішення.
Список використаних нормативних актів і літератури. 10
Стоимость: 96.00 грн.

<< пред   1   ...  160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170    ...   389   след >>