Главная » Готовые студенческие работы  » Контрольные

Готовые контрольные - студенческие работы по праву.


Сортировать по:
наименованию (возр | убыв), цене (возр | убыв), рейтингу (возр | убыв)


<< пред   1   ...  10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20    ...   150   след >>




Тема: Аграрное право
Код работы: 201-08364
Описание: План
Задача 1
Акціонерне товариство «Колос» у своєму Статуті передбачило, що за порушення трудової та статутної дисципліни на працівників накладається штраф.
У цьому ж Статуті зазначено, що голова товариства обирається зборами уповноважених, хоча вищим органом управління справами товариства є загальні збори акціонерів.
Чи є підстави для визнання Статуту недійсним?

Задача 2
У сільськогосподарському підприємстві «Нива» на посаді головного зоотехніка працював С. Він вирішив організувати фермерське господарство у складі однієї особи. Районна рада виділила йому 70 га землі для ведення фермерського господарства.
Через 15 років його повнолітній син і невістка, працівники того ж сільськогосподарського підприємства, проживаючи разом з С., вирішили створити власне фермерське господарство. Вони звернулись із заявою до районної ради про надання їм 40 га ріллі для ведення фермерського господарства.
Синові і невістці С. було відмовлено у наданні землі, тому що їх батько вже отримав 70 га землі для таких же цілей.
Невістка і син С. оскаржили цю відмову до місцевого суду.
Який порядок надання земель для ведення фермерського господарства? Який орган (органи) вирішує щ питання? Яке рішення має прийняти місцевий суд по даній справі?

Задача 3
Внаслідок грубих порушень правил експлуатації комбайна, закріплений за членом сільськогосподарського кооперативу П., вийшов із ладу і був відправлений на капітальний ремонт, На прохання П. правління кооперативу до суду не звернулося, а протягом 6 місяців з нього стягували половину місячного заробітку в рахунок відшкодування завданої кооперативу шкоди. Голова ревізійної комісії заперечив проти рішення правління кооперативу і звернувся до юридичного відділу райдержадміністрації за роз’ясненнями щодо його правомірності.
Який вид матеріальної відповідальності може бути застосований до комбайнера П.? Чи є правомірним рішення правління кооперативу? Дайте письмову консультацію.

Список використаної літератури
Стоимость: 75.00 грн.


Тема: Аграрное право
Код работы: 201-08394
Описание: План
Задача 1
Згідно з договором оренди ВАТ «Схід» передало в користування фермерському господарству три вантажних автомобілі терміном на три роки. По закінченні строку оренди голова фермерського господарства відмовився повернути зазначену техніку, мотивуючи тим, що за три роки він повністю шляхом перерахування на рахунок товариства орендної плати сплатив вартість автомобілів.
Як вирішити спір? Які правові засоби захисту майнових прав сільськогосподарських підприємств?

Задача 2
Громадянка Ш. на підставі трудового контракту чотири роки працювала у фермерському господарстві на посаді зоотехніка. За власним бажанням вона припинила трудові відносини з господарством і звернулася з вимогою до його голови про сплату їй невикористаної щорічної відпустки.
Прохання не було задоволено на тій підставі, що такі питання не врегульовані чинним законодавством.
Чи правомірна відмова голови фермерського господарства? Надайте роз’яснення.

Задача 3
Громадянин К. подав заяву до райдержадміністрації з проханням виділити йому 30 га ріллі, 15 га сінокісних земель для ведення фермерського господарства разом із сім’єю.
Його заяву було задоволено. Однак банк, до якого звернувся К. з проханням про надання 20 тис. грн. кредиту під заставу землі, відмовив йому, мотивуючи тим, що господарству не був виданий Державний акт на право постійного користування землею.
Дайте обґрунтовану відповідь щодо правомірності відмови банку.

Список використаної літератури
Стоимость: 75.00 грн.


Тема: Аграрное право
Код работы: 201-08399
Описание: План
1. Порівняльна характеристика правового режиму емфітевзису та оренди сільськогосподарських земель. 3
2. Покажіть співвідношення господарського і аграрного права. Охарактеризуйте ГК України як джерело аграрного права. 5
3. В чому суть аграрної політики держави? В яких законодавчих актах вона знаходить своє відображення? 7
Задача 10
Під час реформування колективного сільськогосподарського підприємства "Колос" після виділення майнових паїв голова правління прийняв рішення про ліквідацію КСП та опублікував оголошення про це В оголошенні зазначалося, що претензії кредиторів приймаються протягом місяця з дня його опублікування.
Який порядок ліквідації КСП передбачає чинне законодавство? Чи законні дії голови правління КСП "Колос"?
Задача. 13
У мисливських угіддях, розташованих поруч із землями фермерського господарства, загинула дика свиня з виводком із п'яти поросят. Причина загибелі -отруєння добривами - підтверджена висновком ветеринарної експертизи. Встановлено, що зберігання добрив у господарстві здійснюється неналежним чином і отруйні речовини потрапляють у довкілля. Фермер Бабіченко відмовляється відшкодовувати мисливському господарству вартість загиблих тварин, мотивуючи це тим, що протягом кількох років дикі кабани спричиняли чималу шкоду сільськогосподарським культурам, однак він не звертався за відшкодуванням втрат від потрави.
Як повинна бути вирішена справа? Чи можлива відповідальність за порушення правил охорони середовища існування диких тварин?
Список використаної літератури: 15
Стоимость: 105.00 грн.


Тема: Аграрное право
Код работы: 201-08409
Описание: План
Задача 1 3
До правління сільськогосподарського кооперативу «Врожай» надійшла заява від ланкової, яка просила нарахувати їй додаткову оплату за виробництво понадпланової продукції та керівництво ланкою. Правління кооперативу відмовило їй у виплаті додаткової плати за керівництво, мотивуючи тим, що вона одержувала її нарівні з членами ланки, тому немає підстав для видачі їй суми оплати вдруге. С оскаржила рішення правління загальним зборам кооперативу.
Яким має бути рішення загальних зборів кооперативу?

Задача 2 6
Свинарка У., яка працює в ТОВ «Ударник», не вийшла на роботу без поважних причин. Правління товариства оштрафувало її на 40 грн, і стягнуло вартість ваги худоби, що господарство втратило через те, що свині протягом дня не були нагодовані.
Громадянка У. звернулася до комісії по трудових спорах, вказуючи, що її притягай до відповідальності незаконно, і відшкодовувати вартість ваги худоби вона не може, бо її середній заробіток становить 205 грн.
Яке рішення має прийняти комісія ?

Задача 3 9
Після смерті Ш., який разом із сім'єю займався веденням фермерського господарства, належна йому земельна ділянка сільськогосподарського призначення, розташована на території України, перейшла у власність за заповітом до його племінника П. - громадянина Франції. Після
отримання спадщини П., звернувся до нотаріуса з проханням посвідчити договір дарування отриманої ним земельної ділянки сільськогосподарського призначення Я.-сину померлого Ш.Однак у посвідченні угоди йому було відмовлено, оскільки, за словами нотаріуса, відчуження земель сільськогосподарського призначення заборонено законодавством. П. звернувсяз відповідною скаргою на відмову у вчиненні нотаріальних дій до суду.
Яке рішення має прийняти суд по скарзі? Які права щодо земель сільськогосподарського призначення миють іноземні громадяни? Дайте аргументовану відповідь

Використана література 12
Стоимость: 75.00 грн.


Тема: Аграрное право
Код работы: 201-08413
Описание: План
1. Задача № 1
Громадянка П. працювала завідуючою свинофермою державного сільськогосподарського підприємства «Дружба» Валківського р-ну Харківської обл. Наказом директора підприємства її було переведено з посади завідуючої свинофермою на посаду завідуючої молочною фермою. Нова посада зобов’язує її щоденно бувати на трьох фермах, які розташовані на відстані семи кілометрів одна від одної. У своїй скарзі, адресованій голові райдержадміністрації, П. просила скасувати наказ директора, мотивуючи прохання тим, що через місяць вона має йти у відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами, через що їй заборонено виконувати роботу, пов’язану з роз’їздами.
Зробіть висновки щодо правомірності наказу директора державного сільськогосподарського підприємства «Дружба». Які гарантії у сфері трудових відносин встановлено чинним законодавством України для вагітних жінок? Яким чином голова райдержадміністрації може вплинути на ситуацію?

2. Задача № 2
Член сільськогосподарського виробничого кооперативу М. вирішив вийти зі складу цього підприємства і створити фермерське господарство. Голова кооперативу обіцяв розрахуватися з М. зерном восени, після збору врожаю та розрахунків з кредиторами, а виділити земельну ділянку для ведення фермерського господарства відмовився.
Чи мали місце порушення чинного законодавства в даній ситуації Підготуйте письмову консультацію.

3. Задача № 3
Районна державна адміністрація при розгляді бізнес-плану сільськогосподарського кооперативу на наступний рік запропонувала: тепличний цех для вирощування квітів передати у відання районного відділу комунального господарства; майстерню капітального ремонту техніки перепрофілювати; припинити виготовлення тари для овочевої продукції; звільнити всіх найманих працівників, а також знизити на 30% оплату праці робітників згаданих вище структурних підрозділів.
Які права та обов’язки сільськогосподарських кооперативів щодо організації підсобних виробництв та промислів? Чи правомірні пропозиції районної державної адміністрації щодо включення зазначених положень до бізнес-плану кооперативу?

Список використаної літератури
Стоимость: 75.00 грн.


Тема: Аграрное право
Код работы: 201-08418
Описание: План
1. Задача № 1
Громадянка П. працювала завідуючою свинофермою державного сільськогосподарського підприємства «Дружба» Валківського р-ну Харківської обл. Наказом директора підприємства її було переведено з посади завідуючої свинофермою на посаду завідуючої молочною фермою. Нова посада зобов’язує її щоденно бувати на трьох фермах, які розташовані на відстані семи кілометрів одна від одної. У своїй скарзі, адресованій голові райдержадміністрації, П. просила скасувати наказ директора, мотивуючи прохання тим, що через місяць вона має йти у відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами, через що їй заборонено виконувати роботу, пов’язану з роз’їздами.
Зробіть висновки щодо правомірності наказу директора державного сільськогосподарського підприємства «Дружба». Які гарантії у сфері трудових відносин встановлено чинним законодавством України для вагітних жінок? Яким чином голова райдержадміністрації може вплинути на ситуацію?

2. Задача № 2
Член сільськогосподарського виробничого кооперативу М. вирішив вийти зі складу цього підприємства і створити фермерське господарство. Голова кооперативу обіцяв розрахуватися з М. зерном восени, після збору врожаю та розрахунків з кредиторами, а виділити земельну ділянку для ведення фермерського господарства відмовився.
Чи мали місце порушення чинного законодавства в даній ситуації Підготуйте письмову консультацію.

3. Задача № 3
Районна державна адміністрація при розгляді бізнес-плану сільськогосподарського кооперативу на наступний рік запропонувала: тепличний цех для вирощування квітів передати у відання районного відділу комунального господарства; майстерню капітального ремонту техніки перепрофілювати; припинити виготовлення тари для овочевої продукції; звільнити всіх найманих працівників, а також знизити на 30% оплату праці робітників згаданих вище структурних підрозділів.
Які права та обов’язки сільськогосподарських кооперативів щодо організації підсобних виробництв та промислів? Чи правомірні пропозиції районної державної адміністрації щодо включення зазначених положень до бізнес-плану кооперативу?

Список використаної літератури
Стоимость: 75.00 грн.


Тема: Аграрное право
Код работы: 201-08419
Описание: План
1) Задача 1
Громадянка П. працювала завідуючою свинофермою державного сільськогосподарського підприємства «Дружба» Валківського р-ну Харківської обл. Наказом директора підприємства її було переведено з посади завідуючої свинофермою на посаду завідуючої молочною фермою. Нова посада зобов’язує її щоденно бувати на трьох фермах, які розташовані на відстані семи кілометрів одна від одної. У своїй скарзі, адресованій голові райдержадміністрації, П. просила скасувати наказ директора, мотивуючи прохання тим, що через місяць вона має йти у відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами, через що їй заборонено виконувати роботу, пов’язану з роз’їздами.
Зробіть висновки щодо правомірності наказу директора державного сільськогосподарського підприємства «Дружба». Які гарантії у сфері трудових відносин встановлено чинним законодавством України для вагітних жінок? Яким чином голова райдержадміністрації може вплинути на ситуацію?

2) Задача 2
Член сільськогосподарського виробничого кооперативу М. вирішив вийти зі складу цього підприємства і створити фермерське господарство. Голова кооперативу обіцяв розрахуватися з М. зерном восени, після збору врожаю та розрахунків з кредиторами, а виділити земельну ділянку для ведення фермерського господарства відмовився.
Чи мали місце порушення чинного законодавства в даній ситуації Підготуйте письмову консультацію.

3) Задача 3
Районна державна адміністрація при розгляді бізнес-плану сільськогосподарського кооперативу на наступний рік запропонувала: тепличний цех для вирощування квітів передати у відання районного відділу комунального господарства; майстерню капітального ремонту техніки перепрофілювати; припинити виготовлення тари для овочевої продукції; звільнити всіх найманих працівників, а також знизити на 30% оплату праці робітників згаданих вище структурних підрозділів.
Які права та обов’язки сільськогосподарських кооперативів щодо організації підсобних виробництв та промислів? Чи правомірні пропозиції районної державної адміністрації щодо включення зазначених положень до бізнес-плану кооперативу?

Список використаної літератури
Стоимость: 75.00 грн.


Тема: Адвокатура
Код работы: 201-08093
Описание: План:
Вступ 3
1. Способи залучення адвоката як захисника до участі у справі. 4
2. Порядок призначення захисника. Випадки обов’язкового призначення захисника. 9
3. В яких випадках відмова від захисника не може бути прийнята особою, яка проводить дізнання, слідчим, суддею чи судом. 11
4. Випадки коли захисник може відмовитися від участі у справі. Права та обов’язки захисника з моменту допуску до участі у справі. 12
5. Як має діяти захисник при наявності колізії у питанні про винність чи невинність підзахисного. 14
6. Можливості адвоката по збиранню, дослідженню та оцінці доказів. 16
7. Клопотання адвоката та порядок його заявлення. 17
8. Захисна промова та її значення 19
9. Підстави для скасування або зміни судових рішень в апеляційній інстанції. 21
10. Порядок оскарження рішень суду адвокатом в касаційному провадженні. 22
Завдання №1 25
Завдання № 2. 28
Висновок 30
Список використаної літератури: 32
Стоимость: 90.00 грн.


Тема: Адвокатура
Код работы: 201-08144
Описание: План
Вступ
1. Поняття, мета, принципи та гарантії адвокатської діяльності.
2. Вимоги до адвоката. Порядок набуття статусу адвоката. Помічник адвоката, його права.
3. Повноваження кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури та Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури.
4. Професійні та суспільні права і обов’язки адвоката.
5. Дисциплінарна відповідальність щодо адвоката.
6. Страхування та оподаткування діяльності адвоката.
7. Зупинення та припинення адвокатської діяльності.
Завдання №1
Щодо адвоката Харківської обласної колегії адвокатів була винесена ухвала про застосування примусових заходів медичного характеру, що набрала чинності, і була направлена до Міністерства юстиції України.
Хто має вирішувати питання про анулювання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю?
Завдання №5.
Адвокату Борисенко М.К. запропонували роботу за сумісництвом - юрисконсультом фірми з досить значною платнею. Як має вчинити адвокат?
Висновок
Список використаної літератури.
Стоимость: 90.00 грн.


Тема: Адвокатура
Код работы: 201-08333
Описание: План
Вступ
1. Способи залучення адвоката як захисника до участі у справі.
2. Порядок призначення захисника. Випадки обов’язкового призначення захисника.
3. В яких випадках відмова від захисника не може бути прийнята особою, яка проводить дізнання, слідчим, суддею чи судом.
4. Випадки коли захисник може відмовитися від участі у справі. Права та обов’язки захисника з моменту допуску до участі у справі.
5. Як має діяти захисник при наявності колізії у питанні про винність чи невинність підзахисного.
6. Можливості адвоката по збиранню, дослідженню та оцінці доказів
7. Клопотання адвоката та порядок його заявлення
8. Захисна промова та її значення
9. Підстави для скасування або зміни судових рішень в апеляційній інстанції.
10. Порядок оскарження рішень суду адвокатом в касаційному провадженні.
Завдання №1
Щодо бізнесмена Іванова А.А. було порушено кримінальну справу за статтею, яка передбачала санкцію позбавлення волі довічно. Після винесення постанови про притягнення до участі Іванова А.А. у справі як обвинуваченого, слідчий оголосив йому права та обов’язки.
Іванов А.А. почав вимагати призначення йому захисника за рахунок держави. Слідчий відмовив йому на тій підставі, що довідка про отримані доходи за останній рік свідчить про те, що Іванов А.А. - мільйонер, тому захисника повинен запросити і оплатити самостійно.
Через два дні слідчому було подано клопотання про допуск у справі Кириленка В.Р. як захисника Іванова А.А. У клопотанні також містилася вимога про надання побачення із захисником. Дане клопотання слідчий розглядав три дні, а за цей час проводив допити з Івановим. Через деякий час слідчий заявив, що розслідування справи завершено, тому що він має докази вини Іванова А.А. Було виявлено, що перше побачення захисника із захисником знімалося прихованою камерою, якою було зафіксовано як Іванов А.А. розказує про вчинений злочин.
Дайте відповіді на такі питання:
1. Які конституційні права Іванова А.А. було порушено?
2. У яких випадках участь захисника є обов’язковою?
3. Чи були в діях слідчого порушення чинного законодавства?
4. Що у таких випадках слід зробити захиснику?

Завдання № 2
Щодо Пилипенка Р.О. було порушено кримінальну справу, в якій його визнано підозрюваним у вчиненні злочину. У зв’язку з цим він заявив клопотання про допуск захисником його прав працівника приватної юридичної фірми, яка має право на здійснення представництва громадян за їхнім дорученням у кримінальних справах. Слідчим міліції було відмовлено у задоволенні клопотання з тих мотивів, що працівник цієї фірми не має свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.
Дайте відповіді на такі питання:
1. Хто може бути допущений до участі у справі як захисник? Які документи повинні бути подані особою, яку запросили захищати інтереси підозрюваного? Які обставини можуть бути підставою відмови допуску адвоката до участі у справі як захисника?
2. Які процесуальні права має підозрюваний?
3. Чи були порушені певні конституційні та кримінально-процесуальні права підозрюваного діями слідчого міліції? Які саме?

Висновок
Список використаної літератури:
Стоимость: 135.00 грн.

<< пред   1   ...  10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20    ...   150   след >>