Версия для печати Версия для печати

Тема: КПК

Код работы: 201-08250
Стоимость: 45.00 грн.
Кол-во:  
Оценить
Описание:
Фото
Отзывы
Сопутствующее
Спросить
План:
1. Суб’єкти кримінального процесу та їх класифікація. 3
Задача 1. 6
Остапчук, Мітін і Назарук були притягнуті як обвинувачені за ч. 2 ст. 296 КК України (хуліганство) і ч. 1 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження) за те, що вони грубо порушували громадський порядок і завдали потерпілому тяжке тілесне ушкодження. Захисник Остапчука (адвокат юридичної консультації), виходячи з того, що тілесне ушкодження міг спричинити лише один із підсудних, усю захисну промову присвятив обгрунтуванню вини Мітіна.
За результатами судового розгляду Остапчук і Мітін буди визнані винними у вчиненні, злочину, а Назарук — виправданий. Потерпілий звернувся в юридичну консультацію, де адвокат за його дорученням склав апеляційну скаргу на вирок суду, в якій обґрунтовував, шо обвинувачення, пред'явлене Назаруку, доказано наявними у справі матеріалами.
Оцініть дії адвокатів із точки зору сутності кримінально-процесуальних функцій.

Задача 2 8
Під час провадження в кримінальній справі про грабіж слідчий визнав потерпілим батька 9-річного Савченка, в якого невідомий забрав мобільний телефон і гроші. та роз'яснив йому права потерпілого. Начальник слідчого відділу ознайомившись з матеріалами справи, не погодився з таким рішенням слідчого й дав йому вказівку визнати потерпілим 9-річного Савченка, а йог батька законним представником. Прокурор повернув справу для провадження
додаткового слідства, зауваживши, що законний представник — це суб'єкт
цивільного, а не кримінального пронесу й батька 9-річного Савченка слід визнати представником потерпілого.
Чия позиція — слідчого, начальника слідчого відділу чи прокурора — є правильною?

Задача 3 10
Визнавши досудове слідство у справі закінченим, слідчий роз'яснив обвинуваченому Потапову його право на ознайомлення з усіма матеріалами справи. Потапов заявив клопотання про ознайомлення з матеріалами справи разом із своїм сином, який працює адвокатом. Слідчий відмовив у задоволенні клопотання, мотивуючи це тим, що близькі родичі обвинуваченого не можуть бути захисниками в кримінальній справі. Потапов оскаржив рішення слідчого прокуророві. Прокурор залишив скаргу обвинуваченого Потапова без задоволення, роз'яснивши йому, що близькі родичі можуть бути захисниками в кримінальній справі лише в судовому засіданні.
Оцініть рішення слідчого та прокурора.
Чи можуть близькі родичі бути захисниками в кримінальній справі?
Якщо так, то з якого моменту вони допускаються до участі у справі?

Список використаної літератури: 12

Есть вопросы?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Имя:

Email

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно КПК: