Версия для печати Версия для печати

Тема: Судова бухгалтерія

Код работы: 201-08405
Стоимость: 75.00 грн.
Кол-во:  
Оценить
Описание:
Фото
Отзывы
Сопутствующее
Спросить
Зміст
1. Комплексна ревізія: сутність, значення, порядок проведення. Відмінності від реалізації на вимогу слідчих органів. 3
2. Порядок оформлення результатів судово-бухгалтерської експертизи. Випадки призначення додаткової та повторної експертизи. 9
3. Участь фахівця-бухгалтера у слідчих (судових) діях. 15
Задача 1 17
Для проведення судово-бухгалтерської експертизи до державної експертної установи надійшла ухвала судді господарського суду Житомирської області Крамаренка І.Д. На вирішення експертизи поставлені такі питання:
1. Чи підтверджується документально отримання в червні 2000 р. корпорацією «Автомаш» товарно-матеріальних цінностей за накладними № 10 від 10.04.2000 р. та № 12 від 12.04.2000 р.?
2. Чи у відповідності з чинним законодавством складені накладні № 10 від 10.04.2000 р. та № 12 від 12.04.2000 р.?
Для проведення дослідження експерту надані: головна книга корпорації «Автомаш» за 2000 р; касова книга корпорації «Автомаш» за 2000 р. Експертом протягом п’яти днів з дня одержання завдання на проведення експертизи було заявлене клопотання про надання необхідних матеріалів.
Необхідно:
1. Визначити перелік необхідних додаткових документів у разі, якщо корпорацією «Автомаш» одержано ТМЦ за вказаними накладними за договорами купівлі-продажу.
2. Навести перелік нормативних актів, якими встановлено порядок складання первинних документів та якими регулюється порядок відображення їх в бухгалтерському обліку.
3. З урахуванням того, що на заявлене клопотання судом не були надані необхідні документи, скласти повідомлення про неможливість надати висновок.
Задача 2 21
Господарський суд розглядав справу про встановлення цін на продукцію. Відповідно до чинного законодавства ціни не могли бути встановлені за угодою сторін. Судом було призначено провести експертизу. Після проведення первинної експертизи з’ясувалося, що експерту були представлені не всі документи (матеріали), які мають значення для справи. Врахувавши дані обставини, суддя призначає проведення експертизи.
Необхідно:
1. Визначити, яку саме експертизу призначить суддя, виходячи з даних обставин.
2. За допомогою якого процесуального документа призначається експертиза?
3. Кому можливо доручити виконання цієї експертизи.
Список використаної літератури 23

Есть вопросы?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Имя:

Email

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Судова бухгалтерія: