Версия для печати Версия для печати

Тема: кримінальне право

Код работы: 201-10199
Стоимость: 108.00 грн.
Кол-во:  
Оценить
Описание:
Фото
Отзывы
Сопутствующее
Спросить
План
Задача 1
Сидорен і Прокопченко за вчинення хуліганства, пов’язаного з опором представнику влади ( працівнику міліції), були засуджені 18 серпня 2001 р. за ч. 2 ст. 206 КК України в ред. 1960 р., відповідно Сидорина до 3 років позбавлення волі та Прокопченко до 2 років 6 місяців позбавлення волі. На вирок суду вони подали апеляцію з клопотанням зменшити їм міру покарання, яка була розглянута у жовтні 2001.
1. Що таке дія закону про кримінальну відповідальність у часі?
2. Дайте визначення зворотньої дії закону. Які існують правила застосування зворотньої дії закону?
3. Ознайомтесь за ст. 206 КК України 1960 р., ст. ст. 296, 342 КК України 2001 р. Який закон треба визнати більш м’яким?
4. Чи підлягає задоволенню апеляційна скарга Сидорина і Прокопченко?

Задача 2
Між Козловим та Барановським , які мешкали у сусідніх приватних будинках, склалися особисті неприязні стосунки. Восени Козлов регулярно палив листя у себе у дворі, вітром дим зносило до садиби Барановського. Барановський звернувся до правоохоронних органів з заявою про притягнення Козлова до кримінальної відповідальності за дії, які порушують конституційне право Барановського на чисте повітря.
Визначте, чи присутні ознаки складу злочину у діях Козлова? Як вирішити питання якщо в наслідок цього Барановський захворіє.

Задача 3.
Між Курциним і Шешенею, що перебували на квартирі останнього, виникла сварка, під час якої Шешеня вдарив Курцина по голові, спричинивши легке тілесне ушкодження з короткочасним розладом здоров'я. Через деякий час це спричинило крововилив у мозок з тяжкими змінами в речовині і судинах головного мозку, внаслідок чого Курцин помер. У висновку судово-медичної експертизи вказано, що в розвитку крововиливу, який призвів до смерті, визначальними моментами була патологія артеріальних судин, а супутніми захворювання (гіпертонія), алкогольне сп'яніння, конфліктна ситуація і незначна травма. Про наявність у Курцина патологічних змін судин головного мозку Шешеня не знав.
1. Що таке об'єктивна сторона складу злочину?
2. Ознайомившись із ст. ст. і 119 та 125 КК України (визначте, чи підлягає Шешеня кримінальній відповідальності?
3. Дайте аналіз об'єктивної сторони означених складів злочину.
4. Назвіть види причинного зв'язку.
5. Який причинний зв'язок характерний для цього випадку?

Задача 4.
На місці вчинення злочину (крадіжка з продовольчого кіоску) працівники міліції затримали Проктова. Під час попереднього слідства було встановлено, що він тривалий час не має постійного місця проживання, батька та матері не знає з народження, ніяких документів, які підтверджували б його особу та вік знайдено не було. Також не було встановлено будь-яких з його родичів. У зв'язку з цим виникла необхідність проведення комплексної експертизи.
1. Дайте визначення суб'єкта злочину. Охарактеризуйте ознаки
загального та спеціального суб'єкта злочину.
2. Яким чином висновки експертів вплинуть на притягнення Проктова до кримінальної відповідальності, якщо:
а) буде встановлено, що його вік становить 12-15 років;
б) буде визначено, що його вік становить 14-16 років;
в) буде визначено, що його вік становить 14-16 років, але внього також буде визнано затримку розумового розвитку і його розумовий розвиток відповідає рівню 10-11 річної дитини?
3) З якого віку особа підлягає кримінальній відповідальності за крадіжку?

Використана література

Есть вопросы?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Имя:

Email

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно кримінальне право: