Версия для печати Версия для печати

Тема: Криміналістика

Код работы: 201-10354
Стоимость: 108.00 грн.
Кол-во:  
Оценить
Описание:
Фото
Отзывы
Сопутствующее
Спросить
Зміст
Завдання № 1 3
Підберіть будь-який документ, що засвічує особу. Огляньте і опишіть його в фрагменті протоколу, виходячи з умови, що документ вилучений в якості речового доказу, по кримінальній справі.
Сформулюйте декілька діагностичних і ідентифікаційних питань, що вирішуються техніко криміналістичним дослідженням документів. Документ упакуйте і додайте до завдання.
Завдання № 2 9
Сфотографуйте людину по правилах пізнавальної зйомки (правий профіль, фас і лівий напіврозворот) і виготовте фотознімки розміром 6х9см, які наклейте на аркуш паперу.
Користуючись схемою опису людини по методу "Словесного портрета", опишіть зовнішність сфотографованої особи в тому об'ємі, в якому це можливо зробити по фотознімках.
Завдання №3 13
Вивчіть 2-3 протоколи огляду місця події з кримінальних справ і виберіть один найцікавіший з точки зору його критичного аналізу. Зніміть з цього протоколу копію, котру прикладіть до завдання. Старанно проаналізуйте цей протокол та складіть аналітичну довідку, в котрій має бути відображено:
1. З якої кримінальної справи вивчався протокол огляду місця події, ким і коли її було порушено, архівний номер справи і де вона зберігається?
2. Короткі обставини кримінальної справи.
3. Чи правильно складено ввідну частину протоколу огляду місця події, в тому числі чи вірно зроблено посилання на статті КПК України, котрі регламентують проведення слідчої дії ?
4. Чи правильно (з урахуванням виду злочину) підібрано склад учасників слідчої дії і якщо ні, то кого і з якою метою, на ваш погляд, необхідно було б залучити до участі в огляді місця події?
5. Чи було роз'яснено учасникам огляду і понятим їх права і обов'язки?
6. Чи повно і послідовно зафіксовано у протоколі огляду обстановку місця події, зокрема сліди злочинця і, якщо на цей рахунок є зауваження, то в чому вони полягають?
7. Які техніко-криміналістичні засоби використовувалися у процесі огляду місця події для виявлення та вилучення слідів; що і з якою метою необхідно було б, на ваш погляд, додатково застосувати?
8. Чи всі необхідні в даному випадку способи фіксації обстановки місця події було вжито? Якщо ні, то які з них доцільно було б застосувати?
9. Наскільки ретельно і точно проведений опис місця події і об'єктів, що там знаходяться?
10. Яке значення для подальшого розслідування злочину мали дані, котрі було одержано завдяки огляду місця події"?
Завдання №4 19
Вивчіть 2-3 протоколи відтворення обстановки й обставин події", з одного з них зніміть копію, котру прикладіть до цього завдання. Піддайте критичному аналізу зміст протоколу і за підсумками складіть аналітичну довідку, в котрій відобразіть:
1. З якої кримінальної справи вивчався протокол відтворення обстановки й обставин події, ким і коли було порушено справу, її архівний номер і де вона зберігається?
2. Короткі обставини кримінальної справи.
3. Чи було виправданим (з урахуванням наведених вище обставин кримінальної справи) проведення певного виду відтворення обстановки й обставин події?
4. Яка саме мета переслідувалася при відтворенні обстановки й обставин події та чи правильно було її сформульовано у протоколі ? Якщо неправильно, то як, на ваш погляд, необхідно було б сформулювати конкретну мету цієї слідчої дії? Чи вдалося досягти мети шляхом відтворення обстановки й обставин події?
5. Чи були витримані слідчим певні тактичні умови проведення даної слідчої дії (наприклад: добровільність участі, самостійність та ініціативність особи, показання якої перевіряються, під час слідування до місця події та демонстрації своїх дій; неприпустимість дій слідчого, які уявляють собою підказування чи інший вплив на особу; тощо)?
6. Чи правильно у тактичному відношенні було проведено слідчу дію? Якщо ні, то які саме тактичні прийоми відтворення обстановки й обставин події треба було застосувати?
7. Які додаткові способи фіксації ходу і наслідків слідчої дії було вжито?
8. Чи не мало місця відтворення обстановки й обставин події в умовах, які є неприпустимими (наприклад, відтворення цинічних чи протиправних дій, або дій, що принижують гідність його учасників чи небезпечні для їх здоров'я, загрожують чи порушують законні права і інтереси громадян чи організацій тощо)?
9. Інші критичні зауваження щодо протоколу відтворення обстановки й обставин події.
10. Яке значення для подальшого розслідування мали підсумки відтворення обстановки й обставин події?
Список використаної літератури: 26

Есть вопросы?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Имя:

Email

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Криміналістика: