Версия для печати Версия для печати

Тема: Трудове право

Код работы: 201-11266
Стоимость: 108.00 грн.
Кол-во:  
Оценить
Описание:
Фото
Отзывы
Сопутствующее
Спросить
ЗМІСТ
1. Поняття колективного договору, його сторони. 3
2. Зміст колективного договору. 5
3. Порядок укладення трудового договору. Випробування при прийняті на роботу. 8
4. Значення контракту, як особливої форми трудового договору. 12
Задача 1 15
У листопаді 2008 року Михайленко було звільнено з роботи із записом у трудовій книжці - за власним бажанням. Вона стала на облік у службі зайнятості протягом 7 днів. Її середньомісячний заробіток становив 400 грн. За професією вона ветеринарний лікар. За весь цей час роботу їй не пропонували. 13 березня 2009 запропонували піти на комп'ютерні курси, а якщо не піде, то допомогу одержуватиме на три місяці менше, ніж належить.
Чи правомірна така відповідь? Коли, з якого часу, в якому розмірі починають виплачувати допомогу по безробіттю?
Задача 2 20
Волошин працював у автобусному парку шофером-кондуктором автобусу в автоколоні № 3, яка обслуговувала міжміські перевезення. За отримання грошей з двох пасажирів і невидачу їм квитків наказом директора автобусного парку йому було винесено догану. Одночасно Волошин був переміщений в автоколону № 1, яка обслуговує внутрішньоміські перевезення. КТС, куди звернувся Волошин з вимогою про відміну наказу, відмовила в задоволенні його вимог. Місцевий суд позов задовольнив частково: накладене дисциплінарне стягнення визнав необґрунтованим, оскільки з'ясувалося, що гроші з пасажирів брав не Волошин, а його напарник, але переміщення в автоколону № І визнав обґрунтованим. Волошин оскаржив рішення в апеляційний суд. У апеляції він послався на те, що в даному випадку було не переміщення, а переведення на іншу роботу, яке не могло бути здійснено без його згоди, бо змінилися умови, режим роботи, зменшився розмір премії.
Що мало місце в даному випадку: переведення чи переміщення? Що є підставою для переведення, переміщення і зміни істотних умов праці?
Як повинен вирішити справу апеляційний суд?
Задача 3 23
26 серпня Чернова, яка працювала техніком 12 років, була попереджена, що в зв'язку з реорганізацією підприємства вона буде звільнена за скороченням штату. 18 вересня за згодою профкому вона була звільнена з роботи за п. 1 ст. 40 КЗпП з виплатою місячної вихідної допомоги. Чернова вважала звільнення неправильним, оскільки вона студентка заочного відділення інституту, має в складі сім'ї двох малолітніх дітей (6 та 8 років), у той час як залишений на роботі Громов, хоч і має вищу освіту, працює на підприємстві один рік і два місяці, самітній, має дисциплінарне стягнення. Чернова звернулась з позовною заявою в суд. Хто має переважне право на залишення на роботі при звільненні за скороченням штату? Чи додержаний порядок звільнення Чернової? Як повинен вирішити справу суд?
Задача 4 26
На загальних зборах заводу "Поршень" була висунута пропозиція
встановити чотири робочих дня на тиждень по 10 годин і три вихідних.
Що таке режим роботи і як він встановлюється? Чи може бути встановлено такий графік роботи?
Список використаної літератури: 28

Есть вопросы?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Имя:

Email

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Трудове право: