Версия для печати Версия для печати

Тема: Криміналістика

Код работы: 201-11299
Стоимость: 120.00 грн.
Кол-во:  
Оценить
Описание:
Фото
Отзывы
Сопутствующее
Спросить
Зміст
Завдання 1 3
На слідоприймальній поверхні залишити будь-яким предметом (інструментом) об'ємний слід, що емітує знаряддя злочину, проведіть його огляд, сфотографуйте слід методом детального фотознімання. Процесуально оформіть свої дії.
Завдання 2 6
Зробіть судово-оперативну фотозйомку інсценованого місця події по правилам судового фотографування. Фотозйомку (орієнтуючу) виконати методом кола та лінійної панорами. Фотозйомку належно оформити у вигляді таблиць-додатків до протоколу огляду місця події.
Завдання 3. 8
Ретельно ознайомтесь зі змістом нижченаведеної постанови про призначення освідування. Критично проаналізуйте її і складіть аналітичну довідку, в якій викладіть свої думки відносно наступних питань:
Чи мали місце достатні підстави для призначення слідчої дії. Чи вірно визначено її вид?
Чи вірно вибрана установа?
Які процесуальні помилки мають місце в постанові? В чому вони полягають?
Здійснивши аналіз, використовуючи запропоновану фабулу справи, складіть свій варіант постанови про призначення експертизи.
Завдання 4 12
У зв’язку з необхідністю допитати в ролі свідка депутата міської ради народних депутатів слідчий надіслав йому виклик на допит через секретаря міської ради народних депутатів.
Чи привільно він вчинив?
Завдання 5 14
Після проведення обшуку на садовій ділянці підозрюваного у слідчого виникли припущення, що розсуваються. Господар тієї ділянки помер кілька місяців тому, а його родичі, що мешкають в іншому районі, не вступили в права успадкування. Слідчий провів обшук на даній ділянці, в результаті якого розшукуване було знайдене.
Чи допустиме обстеження другої ділянки в ситуації, що склалася, без винесення нової постанови про проведення обшуку?
Завдання 6 16
Після затримання підозрюваного слідчий вилучив його одяг, щоб зробити неможливим його обмін з кимсь із затриманих, оскільки потерпілий перебував у лікарні й провести впізнання поки що неможливо. Пізніше, перед пред'явленням на впізнання, підозрюваному було запропоновано одягнути одяг, вилучений у нього, й у такому вигляді він був пред'явлений на впізнання. Надалі, заперечуючи факт споєння ним злочину та результат впізнання його потерпілим, підозрюваний заявив, що був впізнаний за одягом, який його примусили одягнути і про який сповісти потерпілого - тим паче, що він відрізнявся від одягу інших осіб, яких пред'являли разом із ним.
Чи правильно повівся слідчий? Які висновки випливають із заяви підозрюваного?
Використана література 19

Есть вопросы?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Имя:

Email

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Криміналістика: