Версия для печати Версия для печати

Тема: Криміналістика

Код работы: 201-12058
Стоимость: 135.00 грн.
Кол-во:  
Оценить
Описание:
Фото
Отзывы
Сопутствующее
Спросить
Зміст
Завдання 1
Завдання 2
Сфотографуйте першу сторінку своєї залікової книжки методом репродукційної фотографії.
Завдання 3
Ретельно ознайомтесь зі змістом нижченаведеної постанови про призначення експертизи. Критично проаналізуйте її і складіть аналітичну довідку, в якій викладіть свої думки відносно слідуючи питань:
• Чи мали місце достатні підстави для призначення експертизи, чи вірно визначений її вид?
• Вірно вибрана експертна установа?
• Вірно сформульовано експертне завдання? В повному обсязі чи ні поставлені питання експерту? Якщо ні то сформулюйте додаткове завдання експерту.
• В повному обсязі чи ні до експертної установи надані зразки для проведення експертизи?
• Здійснивши аналіз, використовуючи запропоновану фабулу справи, складіть свій варіант постанови про призначення експертизи.
ПОСТАНОВА
про призначення експертизи.
м. Суми 11 серпня 2002року.
Старший оперуповноважений УБОЗ УМВС України в Сумській області капітан міліції Ликов А.І. розглянувши матеріали кримінальної справи № 09254 по обвинуваченню гр. Жарова А.М. у скоєнні злочинів передбачених ст.309 КК України
Встановив:
10 серпня 2002 року при затриманні у Жарова А .М. було вилучено порошок сірого кольору. При обшуку в квартирі Жарова було виявлено скляна банка, в якій знаходився порошок сірого кольору.
Вилучений порошок може бути наркотичною речовиною для його дослідження необхідні спеціальні пізнання. Приймаючи до уваги, що по справі маються підстави для призначення судово-медичної експертизи, керуючись ст.ст. 75, 96 КПК України.
Постановив:
1) Призначити по наступній справі судово-медичну експертизу, проведення якої доручити фахівцям бюро судово-медичної експертизи Сумської області;
2) На вирішення експертизи поставити питання: чи є представлений на дослідження порошок наркотичною речовиною? Якщо так, то до якого виду він відноситься ?
3) Ідентичні чи ні речовини які вилучені у гр. Жарова в ході обшуку з тими що вилучені при його затриманні ?
4) В розпорядження експерту матеріали кримінальної справи і зразки порошку вилученого у гр. Жарова в ході затримання і обшуку.
5) Доручити керівнику бюро судово-медичної експертизи роз’яснити співробітникам, які будуть здійснювати експертизу, права і обов’язки експерта, передбачені ст. 77 КПК України, попередити їх про відповідальність по ст. 179 КПК України за відмову і ухилення від надання висновків і по ст. 178 КПК України за надання за відомо неправдивих висновків.
Ст. о/у УБОЗ
УМВС України Ликов
в Сумській області
Завдання 4
Під час проведення огляду, пов’язаного з роздяганням чоловіка, якого оглядають, слідчий-жінка доручила огляд лікарю та понятим відповідної статі, котрі вийшли в окрему кімнату. Після їх проведення слідчий на основі повідомлення лікаря про результати огляду склала протокол огляду. Чи правильні дії слідчого?
Завдання 5
Після поховання К., який помер природною смертю (за свідченням лікаря районної лікарні), до прокуратури надійшла заява про те, що його було отруєно. У зв’язку з необхідністю проведення судово-медичної експертизи слідчий прийняв рішення про ексгумацію і огляд трупа К. Коли він сповістив про це його родичів, ті висловили категоричне заперечення. Наступного дня слідчий разом із судово-медичним експертом, понятими, співробітниками міліції та працівниками кладовища почали розкопувати могилу. Родичі К., котрі прибули незабаром, завадили розкопуванню могили. Яких помилок припустився слідчий? Як він повинен був діяти в даній ситуації?
Завдання 6
Первинний обшук у квартирі особи, підозрюваної у скуповуванні та перепродажу виробів з дорогоцінних металів, не дав результатів. До участі у другому обшуку слідчий залучив ювеліра, столяра та сантехніка. В якій ролі вони мають виступати – фахівців чи технічних помічників слідчого?
Завдання 7
Обстеживши кімнату підозрюваного, котрий проживає у комунальній квартирі, і не знайшовши шуканого, слідчий оглянув місця загального користування, а потім, незважаючи на заперечення батьків підозрюваного, які запевняли, що вони живуть окремою від сина сім’єю, провів обшук у їхній квартирі, відділеній від кімнати сина коридором.
Чи правильно повівся слідчий? Чи охоплюється постановою про проведення обшуку місць загального користування та речей сторонніх осіб, що мешкають разом з конкретною особою у гуртожитку, готелі, комунальній квартирі?
Список використаної літератури

Есть вопросы?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Имя:

Email

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Криміналістика: