Версия для печати Версия для печати

Тема: Екологічне право

Код работы: 210-11027
Стоимость: 96.00 грн.
Кол-во:  
 
 
Голосов: 1
Оценить
Описание:
Фото
Отзывы
Сопутствующее
Спросить
ЗМІСТ
Задача 1 3
Поблизу міста Кривий Ріг в кар’єрі гірничозбагачувального підприємства проводились вибухові гірничі роботи. Внаслідок цього в багатьох житлових будинках повилітали шибки, стіни дали тріщини, зникла вода в колодязях. Люди стали скаржитись на погіршення стану здоров'я.
Громадянин Варламов звернувся до природоохоронної прокуратури із скаргою на дії керівництва гірничозбагачувального підприємства та зажадав інформацію про регламент робіт, що проводились та їх законність.
Чи має право громадянин Варламов на отримання та поширення цієї інформації серед мешканців міста?
Чи мають право місцеві жителі на компенсацію заподіяної шкоди?
Вирішить справу по суті.
Додаткове завдання:
Охарактеризуйте поняття управління в сфері охорони навколишнього природного середовища та систему органів, що його здійснюють.
Задача 2 11
Громадянин Лук'янов приїхав на свою дачну ділянку і побачив, що верхній родючий шар грунту на земельній ділянці знято. Він звернувся до дільничного інспектора міліції, який в ході опитування місцевих жителів встановив, що гумусний шар з ділянки Лук'янова та сусідньої земельної ділянки, що перебуває в відання місцевої державної адміністрації було знято гр. Гончаровим. Разом з тим дільничний інспектор пояснив, що межові знаки не порушено та загальна площа земельної ділянки не зменшилась. А тому підстав для втручання дільничного інспектора немає, а складу правопорушення в діях Гончарові він не вбачає.
Визначте коло суспільних відносин. Проаналізуйте ситуацію, що склалася. Вирішіть справу по суті.
Задача 3 13
Кореспондент обласної газети «Пролісок» Немченко отримав завдання підготувати репортаж про біосферний заповідник «Зелені гори», що знаходився на території області. Будучи дельтапланеристом-любителем. він вирішив здійснити фотозйомку з повітря за тваринами, що проживали в заповіднику в місцях їх природного токування. Для того, щоб не лякати тварин він здійснював фотозйомку з висоти 180 метрів.
Інспектор територіальної екологічної інспекції Терещенко, по факту прольоту над територією заповідника склав протокол про адміністративне правопорушення передбачене ст. 91 КУпАП, наклав штраф на Немченка у розмірі 100 грн., зобов'язав компенсувати шкоду об'єкту природно-заповідного фонду у розмірі 1500 грн. та конфіскував дельтаплан.
Оспорюючи рішення інспектора, Немченко вказав, що він здійснював зліт та посадку за межами заповідника, а політ проводив на висоті 180 метрів, що зовсім не полохало звірів. Крім того, він має здійснював своє право загального природокористування для задоволення своїх естетичних потреб, небезпеку польотам інших об'єктів він не створював маючи 10-річний досвід дельтапланеризму.
Вирішіть справу по суті.
Аргументуйте правомірність дій Немченка та Терещенка.
Список використаної літератури: 18

Есть вопросы?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Имя:

Email

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Екологічне право: