Версия для печати Версия для печати

Тема: Міжнародне право

Код работы: 210-13024
Стоимость: 150.00 грн.
Кол-во:  
Оценить
Описание:
Фото
Отзывы
Сопутствующее
Спросить
ЗМІСТ
Вступ 2
1. Форми укладення шлюбів. Поняття та підстави визнання дійсності „консульського” шлюбу. 3
2. Правила „Інкотермс” як джерело регулювання міжнародних комерційних відносин. 8
3. Встановлення права, яке має визначати форму та зміст правочину. 12
Практичні завдання 16
Завдання 1. Все майно князя П., після революції 1917 року було націоналізовано і згодом, відповідно до рішення радянського уряду, більша його частина була продана за валюту за кордон. В період НЕПу князь П. з’ясував, що деякі цінні речі знаходяться у власності пана Р. і висунув позов до нього. В суді першої інстанції позов було відхилено. В рішенні, зокрема, було вказано, що радянський уряд мав право передати і фактично передав відповідачу право власності на оспорювані речі. В подальшому і апеляційний суд відхилив скаргу по справі.
Однак іноземні суди кваліфікували акти про націоналізацію як каральні заходи, що не можуть мати юридичну силу за межами держави, де вони прийняті. І тому акти про націоналізацію мали визнаватися відносно власності, яка знаходилася в межах російської території під час набуття чинності каральним законодавством. Тобто, якщо в момент їх прийняття майно знаходилося в радянській Росії, навіть якщо потім воно було вивезено і під час розгляду справи знаходилося за кордоном. По цьому, в першій половині ХХ сторіччя в науці міжнародного приватного права велися дискусії з приводу вірності такої кваліфікації.
Питання: в чому відмінність націоналізації від конфіскації? Чи можна погодитись із наведеною кваліфікацією законів про націоналізацію ?
Завдання 2. Складіть порівняльну таблицю Міжнародного приватного права та Міжнародного публічного права.
Висновок 19
Список використаної літератури: 20

Есть вопросы?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Имя:

Email

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Міжнародне право: