Версия для печати Версия для печати

Тема: Цивільне право

Код работы: 207-15005
Стоимость: 225.00 грн.
Кол-во:  
Оценить
Описание:
Фото
Отзывы
Сопутствующее
Спросить
Зміст
ВСТУП 3
РОЗДІЛ 1. Зловживання правом на торговельну марку 5
1.1. Зміст правовідносин щодо торгівельних марок 5
1.2. Види порушень прав законних володільців торгівельних марок 13
1.3. Юридична відповідальність за порушення прав на торгівельну марку 19
Скласти договір (пакет договорів) про передання прав на сайт www.natalibolgar.ua. Розібратись із сайтом як об’єктом цивільних прав. 25
Задача № 1. 35
На моніторах, які знаходяться в аеропорту «Бориспіль» і належать рекламній компанії «Б», періодично демонструється рекламний ролик з рекламою послуг компанії «А», при цьому рекламний ролик включає звуковий супровід у вигляді фонограми виконання твору, композитором якого є Еніо Моріконе. Жодних дозволів компанії «А» та «Б» не одержали.
1. Визначте об’єкти авторського і суміжних прав, що задіяні у наведеній ситуації.
2. Визначте первинних суб’єктів вказаних прав.
3. Визначте способи використання об'єктів, які мали місце у наведеній ситуації.
4. Які види порушень мають місце?
5. Які способи захисту авторських і суміжних прав можуть бути застосовані правоволодільцями?
Задача № 2 38
ТОВ «Торгівля» купує у Литві вироби, що містять промислові зразки, запатентовані в Україні. Власником патенту України є ДП «Еколаб». ТОВ «Торгівля» ввозить вказані вироби в Україну та поставляє їх до мереж торговельних підприємств.
Проконсультуйте ДП «Еколаб» щодо наведеної ситуації. Чи порушуються права ДП «Еколаб»? Якщо так, то які способи захисту може застосувати ДП «Еколаб»?
Задача № 3 40
Між замовником і виконавцем укладено договір на виконання технологічних робіт, в результаті виконання якого було розроблено нове технічне рішення у фармацевтиці. Причому, внаслідок співпраці в процесі виконання договору між працівниками замовника та виконавця, творцями (винахідниками) нового технічного рішення є як працівники замовника, так і працівники виконавця.
Необхідно визначити:
1. Суб’єктний склад правовідносин у вказаній ситуації.
2. Яким чином мають бути оформлені правовідносини між всіма суб’єктами для того, щоб замовник та виконавець мали спільне право на подання заявки та одержання патенту на винахід, об’єктом якого є вказана технологія.
Задача № 4 41
ТОВ «А» є дистриб’ютором Компанії «Б», яка утворена та діє відповідно до зак-ва Німеччини. Компанія «Б» має зареєстровану у кількох країнах торговельну марку, однак Україна не є країною реєстрації. Відповідно до дистриб’юторського договору ТОВ «А» купує у Компанії «Б» товари під її торговельною маркою та реалізовує на території України, виконуючи і певні представницькі функції на користь Компанії «Б».
З метою стати ексклюзивним дистриб’ютором товарів Компанії «Б» на території України, ТОВ «А» подало заявку на реєстрацію торговельної марки Компанії «Б» в Україні на себе.
Чи міститься в діях ТОВ «А» ознаки правопорушення? Які способи захисту Компанія «Б» може застосувати?
Дайте обґрунтовані відповіді на вказані питання.
ВИСНОВКИ 44
Список використаної літератури: 49

Есть вопросы?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Имя:

Email

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Цивільне право: