Версия для печати Версия для печати

Тема: Господарське право

Код работы: 207-15052
Стоимость: 120.00 грн.
Кол-во:  
Оценить
Описание:
Фото
Отзывы
Сопутствующее
Спросить
ЗМІСТ
Задача 1 3
Будівельне управління передало підприємству електричну підстанцію строком на три місяці – до 1 липня. Відповідно до договору підприємство було перевозити підстанцію в обидва кінця. З поважної причини підприємство затримало повернення підстанції на два тижні.
Вночі з 15 на 16 липня на підприємстві виникла пожежа і підстанція згоріла. У зв’язку з цим управління звернулося в господарський суд з позовом про стягнення з підприємства вартості згорілої підстанції, орендної плати за користування нею з 1 по 15 липня і збитків, понесених управлінням через неповернення об’єкта в обумовлений строк. Підприємство позов визнало частково, погодившись сплатити управлінню тільки суму орендної плати. Воно вважало, що якщо орендодавець не заперечував проти продовження користуватись підстанцією, то укладений між ними договір слід вважати поновленим на невизначений строк.
Отже, ризик випадкової загибелі має нести власник.
Запитання:
1. Які підстави відповідальності встановлені Цивільним і Господарським кодексами України?
2. Чи можливе звільнення від відповідальності в цьому випадку?
3. ЩО таке «випадок» або «непереборна сила» за Цивільним кодексом України?
4. Чи може бути задоволено позов управління?
Задача 2 8
Громадянин К. працював монтажником, але потім захворів. Медична комісія визнала його нездатним виконувати попередню роботу, у зв’язку з чим адміністрація видала наказ про його переведення на роботу обліковцем. Але К. не погодився з цим і зажадав поновлення його на попередній роботі, мотивуючи це тим, що він не давав згоди на переведення. Хто правий у цій ситуації, як її вирішити?
Список використаної літератури: 10

Есть вопросы?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Имя:

Email

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Господарське право: