Версия для печати Версия для печати

Тема: Банківське право

Код работы: 207-15054
Стоимость: 120.00 грн.
Кол-во:  
Оценить
Описание:
Фото
Отзывы
Сопутствующее
Спросить
ЗМІСТ
Задача 1 3
За кредитним договором постачальник зобов’язувався сплатити 20% від суми несвоєчасно повернутої позички за кожний день прострочення.
Повернувши 75% боргу, позичальник постачальник припустився тримісячного прострочення у поверненні решти боргу. У зв’язку з цим кредитор пред’явив позов до суду з вимогою стягнення решти суми та передбаченої договором неустойки.
Боржник, не заперечуючи проти висунутих вимог щодо основної суми боргу, просив суд звільнити його від сплати неустойки, аргументуючи це тим, що розмір вимог, які пред’явив банк, у 15 разів перевищує суму залишку боргу, і що основна частина позички повернута у визначений сторонами строк. Боржник також посилався на виникнення у нього фінансових труднощів, пов’язаних із зменшенням кількості замовлень на його продукцію.
Запитання:
1. Як визначається в законодавстві кредитний договір? Які є види кредитів?
2. Чи може суд зменшити суму неустойки, яка встановлена кредитним договором?
3. Чи є фінансові труднощі сторони по договору підставою для звільнення від відповідальності?
4. Яке рішення має прийняти суд?
Задача 2 5
У проектному інституті працювали інженером Н. та проектувальником З. 10 вересня вони подали заявки про звільнення за власним бажанням. Н. звільняється у зв’язку з переведення до нового місця служби її чоловіка-офіцера, просить звільнити її з 15 вересня. З. просить звільнити її з 12 вересня, бо така умова поставлена перед нею на новому місці роботи. Адміністрація видала наказ про звільнення їх з роботи 24 вересня. Чи права адміністрація у цьому випадку?
Список використаної літератури: 7

Есть вопросы?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Имя:

Email

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Банківське право: