Главная » Готовые студенческие работы  » Контрольные

Готовые контрольные - студенческие работы по праву.


Сортировать по:
наименованию (возр | убыв), цене (возр | убыв), рейтингу (возр | убыв)


<< пред   1   ...  75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85    ...   150   след >>




Тема: Криминалистика
Код работы: 210-11001
Описание: Варіант 2
1. На гладкій поверхні залиште декілька потожирових слідів пальців рук, після чого здійсніть огляд цієї поверхні і виявіть найбільш чіткі відбитки. Нанесіть на сліди порошок (графіту або сажі). За допомогою світлої дактилоплівки зробіть копію слідів. Копію процесуально оформіть у якості додатку до протоколу огляду місця події. Які діагностичні та ідентифікаційні питання вирішуються в ході дактилоскопічної експертизи?
2. Виготовте (отримайте від будь-якої особи) рукописний текст і порівняльні зразки почерку. Проведіть попереднє порівняльне дослідження тексту та зразків. Укажіть знайдені Вами збіги та відмінності в ознаках почерку.
3. Уважно ознайомтесь зі змістом протоколу допита, здійсніть його аналіз і складіть аналітичну довідку в якій дайте відповіді на наступні питання:
- 1 Чи в повному обсязі дотримані при допиті вимоги кримінально-процесуального закону і зроблені чи ні необхідні посилання на статті КПК України?
- 2 Чи всі питання з’ясовані в ході допиту, які витікають з обставин справи?
- 3 Які техніко-криміналістичні засоби і з якою метою необхідно використати для фіксації результатів допиту?
- 4 Зробіть критичні зауваження до вступної, описової, заключної частин аналізуємого протоколу допиту.
4. В ході розслідування кримінальної справи № 90256 під час проведення огляду, пов'язаного з роздяганням тіла, обвинувачений не погодився з участю в ньому лікаря-жінки.
Чи повинен слідчий враховувати його заперечення? Чи поширюється на лікаря вимога про відповідність статі під час проведення огляду, який пов’язаний із роздяганням особи?
5. Після оголошення постанови про пред'явлення звинувачення та пропозиції дати показання за пред'явленим обвинуваченням обвинувачений попросив відкласти допит, щоб він міг усвідомити зміст обвинувачення, згадати відповідні обставини.
Як має повестися слідчий у цій ситуації?
6. У господаря обшукованої квартири на руці є свіжа гіпсова пов'язка. Він пояснив, що її накладено у зв'язку з переломом. Слідчий зателефонував у вказану обшукуваним поліклініку, де йому повідомили, що пов'язку було накладено зазначеній особі 40 днів тому.
Що слід зробити слідчому в цій ситуації, якщо він припускає, що пов'язка може служити місцем приховання шуканого?
7. Слідчий, готуючись до огляду та вилучення поштово-телеграфної кореспонденції, на яку він наклав арешт, запросив як представника керівного працівника поштамту, а понятими — співробітника охорони поштамту та продавця кіоску "Союздрук".
Чи правильно він підібрав склад учасників даної дії?
СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ
Стоимость: 120.00 грн.


Тема: Криминалистика
Код работы: 201-14032
Описание: ЗМІСТ
Первинний етап розслідування 3
Відповідь: 3
Наступний етап розслідування 12
Відповідь: 12
Список використаної літератури: 15
Стоимость: 105.00 грн.


Тема: Криминальное право
Код работы: 201-08084
Описание: План:
Задача 1 3
Чечеватов, який як особа без громадянства постійно проживав в Україні, поїхав до Румунії, де вчинив вбивство через необережність. Оскільки в Румунії не змогли притягти Чечеватова до кримінальної відповідальності й він повернувся в Україну, то правоохоронні органи Румунії звернулися до України з проханням про видачу Чечеватова.
Варіант. Чечеватов був громадянином Росії.
Як слід вирішити справу?

Задача 2 6
Волошин, який систематично пиячив протягом 10 років і ображав дружину, вкотре прийшов додому п'яним. Як завжди, він почав її ображати, вдарив у голову. Через систематичне знущання чоловіка у Волошиної виник стан сильного душевного хвилювання і вона вдарила його в груди ножем, яким у цей момент чистила огірок. Ніж ушкодив серце, чоловік помер. Волошину засуджено за умисне вбивство, вчинене в стані сильного душевного хвилювання. Адвокат оскаржив вирок, вважаючи, що злочин вчинено в стані неосудності. Чи підлягає скарга задоволенню?

Задача 3 8
Ввечері 8-го березня Горшков, Третьяков, Сірокоза та інші розпивали спиртні напої в квартирі Бухала. Дружина Бухала, прийшовши з роботи додому, почала лаяти Сірокозу, яка була вже дуже п'яна, і попросила Горшкова та Третьякова відвести її додому, сказавши, де та живе. Вони погодились і понесли Сірокозу додому. Дорогою вони ще випили припасену чвертку горілки і так сп'яніли, що далі йти вже не змогли. Всі троє залишилися на ніч на вулиці в холодній будці. Вранці виявилося, що Сірокоза померла. Згідно з висновком судово-медичної експертизи, смерть сталася від переохолодження тіла.
Ознайомтеся зі ст. 135 КК. Чи повинні Горшков і Третьяков відповідати за залишення в небезпеці, що спричинило смерть особи?

Список використаної літератури: 10
Стоимость: 81.00 грн.


Тема: Криминальное право
Код работы: 201-08085
Описание: План:
Задача 1 3
Мусієнко з дружиною та їхнім приятелем Сірком їхали в одному купе потягом з Києва до Мінська. В дорозі дружина Мусієнка поводилася так, що попередня підозра Мусієнка щодо її інтимних стосунків із Сірком підтвердилася,і він вирішив їх отруїти. На останній українській станції Мусієнко купив два кухлі хлібного квасу і перелив його в
термос, додавши туди смертельну дозу отрути, яку мав при собі. Квас він запропонував дружині й Сірку на станції. Дружина від квасу відмовилась, а Сірко випив і на території Республіки Білорусь помер.
Ознайомтесь з п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України та Постановою Пленуму Верховного Суду України „Про судову практику в справах про злочини проти життя і здоров'я людини" від 8 лютого 2003 р.
Визначте місце і час вчинення злочинів.

Задача 2 5
Крамаренко від'їжджаючи до Криму відпочивати, попросила свою сусідку Єрохіну, щоб та взяла на зберігання найбільш цінні речі на період її відсутності(відеомагнітофон, золоті прикраси, облігації тощо). Єрохіна погодилась, але пізніше всі речі, які їй залишила на зберігання Крамаренко, продала. Коли Крамаренко повернулася з відпочинку і прийшла до Єрохіної забрати свої речі, та їй сказала, що ніяких речей від неї
на зберігання не брала.
Чи є в діях Єрохіної ознаки складу злочину проти власності?

Задача 3 7
Поспелов постійно ревнував свою дружину до Суслова, систематично її бив. У зв'язку з цим дружина розлучилася з ним, однак вони продовжували жити в одній квартирі. Проте й після розлучення припадки ревнощів з боку Поспелова не припинились. Одного разу він, будучи в стані сп'яніння, погрожував колишній дружині вбивством, а потім вдарив виделкою у сідницю, спричинивши легке тілесне ушкодження з короткочасним розладом здоров'я. Поспелова засуджено за особливо злісне хуліганство.
Ознайомтеся зі статтями 125, 128 і 296 КК України. Яке значення для кваліфікації злочину має мотив дій Поспелова? Чи правильно вирішено справу?

Список використаної літератури: 9
Стоимость: 81.00 грн.


Тема: Криминальное право
Код работы: 201-08086
Описание: План:
Задача 1 3
Громадянин Росії Красномирдін на станції Київ-Товарний викрав з контейнера пару жіночих чобіт. Красномирдіна засуджено за крадіжку, вчинену повторно,оскільки до цього ще одну крадіжку він вчинив у Москві. Адвокат оскаржив вирок,мотивуючи це тим, що вирок суперечить положенням КК України пpo відповідальність за злочин,
вчинений за кордоном, та загальновизнаним міжнародним стандартам прав людини.
Як слід вирішити справу?

Задача 2 5
Мисливець Заєць недбало зберігав вдома рушницю. Вона висіла на стіні на видному місці, невисоко від підлоги. Залишаючи квартиру, Заєць не завжди замикав двері своєї кімнати. Одного разу, коли Зайця не було вдома, син його сусіди 15-річний Мишко увійшов до незамкненої кімнати, зняв рушницю зі стіни і вийшов з нею у двір, де було
багато дітей. Бажаючи попустувати і не знаючи, що рушниця заряджена, Мишко крикнув: Стій, руки вгору!" і натиснув на гачок. Пролунав постріл, яким було вбито 6-річну дівчинку.
Ознайомтеся зі ст. 264 КК України та коментарем до неї. Чи є ції Зайця і Мишка злочинними?
Варіант. Заєць належним чином зберігав зброю у металевому ящику, але Мишко заволодів нею, підібравши ключі до ящика.

Задача 3 8
15-річні учні Храпов та Лапов вирішили прогуляти заняття у школі й
зателефонували до міліції, що школу заміновано. Заняття в школі було відмінено. Мінери кілька годин обстежували всі приміщення школи, але вибухівки не виявили.
Варіант. 12 травня Лапов святкував своє 16-річчя і зробив таке повідомлення о пів на першу годину ночі.
Ознайомтеся зі статтями 259 і 296 КК України. Чи можуть Храпов та Лапов нести відповідальність за вчинені дії за цими статтями КК?

Список використаної літератури: 10
Стоимость: 81.00 грн.


Тема: Криминальное право
Код работы: 201-08091
Описание: Варіант 8
План:
Задача 1. 3
Задача 2 4
Задача 3 5
Список використаної літератури: 6
Стоимость: 81.00 грн.


Тема: Криминальное право
Код работы: 201-08337
Описание: План
Задача 1 3
Лобов дав у борг терміном на один рік своєму знайомому Нардову гроші в сумі 5 тис. доларів США. Нардов обіцяв протягом зазначеного терміну виплачувати Лобову щомісяця 10 % від зазначеної суми. Однак, з перебігом шести місяців Нардов виплату відсотків припинив, а на кількаразові вимоги Лобова повернути борг відповідав, що гроші він витратив і поверне їх лише тоді, коли у нього з’явиться така можливість. Бажаючи помститися Нардову за несплату боргу, Лобов вирішив його вбити. З цією метою він попросив свого знайомого Громова, який був раніше засуджений за умисне вбивство і повернувся два місяця назад з місць позбавлення волі за 1 тис. доларів США позбавити життя Нардова. Громов погодився, однак після розмови з Лобовим, злякавшись відповідальності, вирішив сам злочин не вчиняти, а, не повідомляючи про це Лобову, запропонувати своєму зятю Ведернікову за 700 доларів США вчинити вбивство Нардова. Ведерніков погодився й у цей же вечір під приводом вручення телеграми проникнув до квартири Нардова, де наніс йому декілька ударів ножем в область грудей, а коли Нардов знепритомнів, упевнився, що останній помер. Потім Ведерніков викрав із квартири Нардова гроші і матеріальні цінності на загальну суму 200 доларів США, після чого з м’ісця події зник.
Дайте кримінально-правову оцінку ситуації.

Задача 2 5
Під час шкільної перерви п’ятнадцятирічний Петренко підійшов до Морозова, учня п’ятого класу, і почав вимагати в нього гроші під погрозою нанесення йому ударів кулаком в область обличчя. Морозов відповів, що грошей у нього немає. Тоді Петренко сам, поза волею потерпілого, перевірив вміст кишень і. переконавши в тому, що той говорить правду, сказав, щоб наступного дня Морозов приніс йому 30 грн., інакше він його поб’є.
Як слід кваліфікувати дії Петренка. Обґрунтуйте своє рішення. З якого віку Петренко підлягає кримінальній відповідальності за вчинений ним злочин?

Задача 3 7
13 листопада 2001 р. о 22 годині 30 хвилин, біля будинку № 2 по вул. Данилевського у м. Харкові, у нетверезому стані, з метою зґвалтування Зубков напав на Гаджієву. Дерев’яним ціпком він ранив її в спину і груди, збив її з ніг, приставив до її шиї ніж, зняв туфлі, щоб вона його не поранила каблуком і намагався зняти нижню білизну. У цей момент поблизу проходила Чістякова, тому Зубков примусив потерпілу піднятися і слідувати за ним. Однак, коли Гаджієва піднялася, їй вдалося вирватися й втекти від Зубкова. Чістякова також злякалася й почала тікати, але Зубков наздогнав Кістякову, повалив на землю, наніс декілька ударів ціпком по голові, а коли вона знепритомніла – вчинив з нею статевий акт неприродним способом, після чого з місця події зник. Згідно висновку судово-медичної експертизи Гаджієвій було заподіяно середньої тяжкості тілесні ушкодження, а Чістяковій тяжкі тілесні ушкодження, небезпечні в момент заподіяння.
Дайте кримінально-правову характеристику діям Зубкова. Кваліфікуйте його дії та обґрунтуйте своє рішення.

Список використаної літератури 9
Стоимость: 90.00 грн.


Тема: Криминальное право
Код работы: 201-08338
Описание: План
Задача № 1 3
Під час зупинки автобуса контролер Петрова перевіряла наявність квитків у пасажирів, у зв’язку з чим запропонувала їм виходити через передні двері. З даного приводу пасажир Титов виразив невдоволення і замість того, щоб показати квиток, почав штовхати й обзивати непристойними виразами Петрову. Оцінивши обстановку, водій автобуса Дорофеев намагався затримати Титова у салоні автобуса, однак Титов схопив Дорофеєва за одяг, розірвавши останньому сорочку і вийшов з автобуса. Дорофеев вибіг за Титовим. наздогнав його і наніс йому декілька ударів в область голови кулаком, заподіявши Титову легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я.
Дайте кримінально-правову характеристику діям Дорофеєва.

Задача № 2 7
Барков, з метою насильницького викрадення майна, 15 травня 2001 р. приблизно о 22 годині 30 хвилин, знаходився у неосвітленому провулку. Сховавшись за дерево, Барков очікував випадкового перехожого, наміряючись заволодіти його майном і грошима. У цей час від своїх знайомих поверталася Мірошниченко, 1941 року народження. Коли вона підійшла близько до дерева, за яке сховався Барков, останній зненацька вискочив з укриття і крикнув: „Давай гроші!”. Від несподіванки Мірошниченко знепритомніла й упала. Скориставшись цим, Барков оглянув кишені потерпілої і викрав усі наявні в неї гроші в сумі 150 грн. Згідно висновку судово-медичної експертизи Мірошниченко не були заподіяні тілесні ушкодження, а мала місце лише короткочасна втрата свідомості.
При кваліфікації дій Баркова між слідчим і начальником слідчого відділення виникла суперечка. Слідчий стверджував, що дії винного належить кваліфікувати за ст. 185 КК (крадіжка), тому що заволодівав він грошима таємно для потерпілої, котра знаходилася без свідомості. Начальник слідчого відділення затверджував, що ці дії варто кваліфікувати за ч. 1 ст. 186 КК (грабіж), тому що намір винного був спрямований на відкрите викрадення чужого майна.
Вирішіть суперечку і дайте правильну кваліфікацію діям Баркова.

Задача №3 9
Ливанов визнаний винним у тому, що в ніч на 11 липня 2001 р., знаходячись у нетверезому стані, у кімнаті гуртожитку, де проживала Семенова, застосовуючи до неї фізичне і психічне насильство, намагався її зґвалтувати. У результаті побиття Семеновій заподіяні легкі тілесні ушкодження без розладу здоров’я. Однак злочинний намір Ливанов довести до кінця не зміг із-за фізіологічних причин. Після цього Ливанов, продовжуючи психічний вплив на Семенову, задовольнив з нею статеву пристрасть неприродним способом, а потім, маючи намір на зґвалтування, знову став загрожувати їй вбивством, ударив долонею по обличчю, ногою в живіт, головою об стіну і намагався зґвалтувати. Однак Семенова вирвалася і вистрибнула з вікна 3-го поверху, одержавши тяжкі плесні ушкодження, що призвели до інвалідності І групи.
Дайте кримінально-правову характеристику діям Лиманова. Розгляньте об’єктивні та суб’єктивні ознаки складів злочинів, що вчинив Ливанов.

Список використаної літератури: 12
Стоимость: 90.00 грн.


Тема: Криминальное право
Код работы: 201-10022
Описание: Зміст
1.Поняття і види злочинів проти основ національної безпеки України. 3
2. Злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості особи. 5
Задача 1 18
Маратов і Яремча у під?їзді будинку розпивали спиртні напої. Побачивши раніше знайомого їм Левченко, попросили його купити їм продукти і спиртне, на це дали йому гроші. Коли Левченко виконав їхне прохання, вони запропонували йому спиртне. Левченко відмовився та збирався йти до дому, коли Яремча та Маратов почали домагатися від Левченка грошей, сказали, якщо не дасть грошей то його поб?ють. Левченко грошей не дав. Після цьго Маратов підійшов до Левченко, схопив його за руки, а Яремча в цей час зняв з Левченка золотий ланцюжок, намагався витягти гаманця з його кишені, але Левченко пручався, намагаючись втекти, тоді Яремча вдарив його головою об стіну і коли Левченко знепритомнів, витяг у нього гаманець в якому знаходилося 250 грв. Згідно висновків судово-медичної експертизи Левченку були заподіяні легкі тілесні ушкодження, які потягли за собою короткочасний розлад здоров?я.
Дайте кримінально правову характеристику діям Маратова і Яремчи. Кваліфікуйте їх дії.

Задача 2 20
Андрушко, яка мешкала на одній сходовій площадці з Стойко, знаходилася з ним у сусідськиї стосунках і неодноразово зверталась до нього за допомогою по господарству. Коли в квартирі Андрушко ушкодилась електропроводка та погасло світло, вона вирішила звернутися до Стойко за допомогою. Підійшовши до дверей квартири вона виявила, що вони відкриті. Постукавши вона увійшла у квартиру й окликнула сусіда, але ніхто не обізвався. Андрушко увійшла у кімнату, побачила, що Стойко спить на канапі, а на столі лежить ноутбук „Самсунг”, Стойко поворухнувся, Андрушко злякалася, взяла ноутбук, вийшла з ним з квартири прикривши двері, через день подарувала викрадене свойому племіннику. Як слід кваліфікувати дії Андрушко.
Дайте кримінально-правову характеристику злочину.

Задача 3 22
Волченко, знаходячись у стані алкогольного сп?яніння, з метою з?ясування відносин вирішив зайти у гості до свого знайомого Арінова, який був раніше засуджений за умисне вбивство, судимість якого не знята та не погашена у встановленому законом порядку. Не дивлячись на заперечення Арінова, волченко увійшов до його домоволодіння, де почав розпивати спиртні напої, що приніс з собою, висловлювався нецензурними виразами. Арінов попросив Волченка піти з його помешкання, інакше він викличе міліцію. Після попередження, Волченко з хуліганських спонукань, образив і вдарив Арінова у живіт кулаком, а потім схопив сокиру, знищив нею телевізор, шкаф, магнітолу. Не пам?ятаючи себе, Арінов схопив кухонний ніж, та наніс один раз сильний удар, у грудину Волченка, від якого останній помер.
Дайте кримінально-правову характеристику злочину, кваліфікуйте дії Арінова та Волченко.

Задача 4 24
Резник визнаний винним у тому, що 28 квітня 2002 року о 21.00 годині, проводжаючи 14-річну Дудкіну додому з вечірки, де вони разом вживали спиртні напої, завів її на берег річки, і скориставшись безпомічним станом потерпілої, викликаним вживанням спиртного, згвалтував.Дії Павловського були кваліфіковані за ч. 3 ст. 152 КК України.
У судовому засіданні експерт психіатр прийшов до висновку, що в момент здійснення статевого акту потерпіла знаходилася в середньому ступені сп?яніння, а тому не могла чинити активного опору, хоча і розуміла, що з нею відбувається. Показаннями свідків встановлено, що Дудкіна, перебуваючи у стані сп?яніння, самостійно пересувалася, свідомості не втрачала. Павловський стверджував, що потерпіла вступила з ним у статевий зв?язок добровільно, якого небудь насильства він до неї не застосовував. Потерпіла Дудкіна пояснила, що була п?яна і що з нею відбувалося вона не пам?ятає, в статеві зв?язки раніше вступала.
Дайте кримінально-правову характеристику діяння Павловського. Чи правильне рішення слідчого? Чи підлягає Павловський кримінальній відповідальності?

Список використаної літератури: 26
Стоимость: 81.00 грн.


Тема: Криминальный процесс
Код работы: 201-08344
Описание: План:
Вступ 3
1. Поняття і значення кримінально-процесуального доказування. 4
2. Поняття судових доказів . Предмет і межі доказування. 7
3. Суб’єкт доказування. Обов’язок доказування 9
4. Класифікація доказів у кримінальному процесі. 11
5. Характеристика джерел доказів. 13
6. Особливості збирання, перевірки та оцінки окремих джерел доказів. 18
Завдання 1 21
Чи підлягають доказуванню в кримінальній справ:
• Розмір витрат закладу охорони здоров'я на стаціонарне лікування потерпілого від злочину;
• розмір витрат цього ж закладу на стаціонарне лікування обвинуваченого, шкода здоров'ю якого була завдана в ході оборони від його дій або під час затримання.

Завдання 2 22
Бандаренко та Кириченко підозрювались у крадіжці з будинку громадянина М. Бандаренко дав свідчення, що крадіжку з будинку він скоїв сам. Кириченко при цьому не був присутній, оскільки він з ним не знайомий і раніше ніколи його не бачив. Слідчий прилучив до матеріалів кримінальної справи фотознімки, зроблені при огляді місця події, в тому числі фотографії замка зі слідами злому, пройому в дверях та слідів, залишених знаряддям злому. Крім того, до справи був прилучений знімок, виявлений у Кириченка при обшуку, на якому він і Бондаренко стояли разом, позуючи фотографу.
Дайте порівняльну характеристику доказового значення фотознімків місця пригоди та фотознімка, виявленого при обшуку у Кириченко.

Завдання 3 25
Миронова було притягнуто до відповідальності за крадіжку куртки у Подільського. Під час розслідування було встановлено, що Миронов продав украдену куртку Білову, який купив її не знаючи, що вона крадена. Куртку було відібрано у Білова і повернуто Подільському. Під час розгляду справи Миронова, до початку судового засідання в суд з’явився Білов і подав заяву про визнання його цивільним позивачем і про стягнення на його користь з Миронова суми, що дорівнює вартості куртки.
Чи може бути Білов допущенний як цивільний позивач у справі Миронова.

Висновок 27
Список використаної літератури: 29
Стоимость: 157.50 грн.

<< пред   1   ...  75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85    ...   150   след >>