Главная » Готовые студенческие работы  » Контрольные

Готовые контрольные - студенческие работы по праву.


Сортировать по:
наименованию (возр | убыв), цене (возр | убыв), рейтингу (возр | убыв)


<< пред   1   ...  85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95    ...   150   след >>




Тема: Міжнародне право
Код работы: 207-13039
Описание: ЗМІСТ
1. В чому виражається контінуітет України у відношенні прав і зобов’язань СРСР? 3
Задача 10
В приміщенні генконсульства України в м Тюмень спалахнула пожежа. Компентентні органи звернулися до консульства з проханням дозволити ліквідацію пожежі. В консульстві відповіли, що консул відсутній, втім, тільки йому належить право приймати відповідні рішення. Через деякий час, не отримавши дозволу, пожежники всетаки увійшли до приміщенні консульства для ліквідації пожежі. Дайте оцінку ситуації. Чи мало місце в даному випадку порушення міжнародного права.
Список використаної літератури: 13
Стоимость: 60.00 грн.


Тема: Міжнародне право
Код работы: 201-13024
Описание: План
Вступ 3
1. Контрольні функції ООН у сфері прав людини. 4
2. Захист прав людини міжнародними посадовими особами. 6
3. Процедура розгляду скарг у Європейському Суді прав людини. Наслідки для України. 13
4. Діяльність Американського суду по правам людини. 16
Практичне завдання. 18
У 1967 р. був прийнятий багатосторонній Договір про принципи діяльності держав по дослідженню та використанню космічного простору, включаючи Місяць та інші небесні тіла. Договір забороняє усім державам - учасникам розповсюджувати свій суверенітет на поверхню Місяця та інших небесних тіл. Держава А, яка не є учасником цього договору, здійснила запуск космічного корабля. Космонавти водрузили прапор на поверхні Місяця. Держава А. об’явила ділянку площею 1 000 кв. км поверхні Місяця своєю суверенною частиною.
Чи правомірна заява держави А? Якою повинна бути реакція світового співтовариства на дії та заяви держави А?
Висновок 20
Список використаної літератури 21
Стоимость: 150.00 грн.


Тема: Міжнародне право
Код работы: 207-14008
Описание: ЗМІСТ
1. "М'яке " право це: 1) обов'язкові норми; 2) рекомендаційні норми; 3) норми, які дещо змінюють законодавство країни - адресата; 4) формальні норми. 3
2. Як Ви розумієте вислів “колізійна проблема” стосовно міжнародного приватного права. 5
3. Громадянин України, працюючи по контракту за кордоном отримав травму. Хто в цьому випадку буде нести відповідальність і за нормами якого закону? 6
4. Що означає закон автономії волі стосовно трудових відносин і в країнах сім'ї якого права він застосовується? 7
5. Якими колізійними прив'язками регулюється розірвання шлюбу в міжнародному приватному праві? 8
Список використаної літератури: 10
Стоимость: 105.00 грн.


Тема: Міжнародне право
Код работы: 210-13023
Описание: ЗМІСТ
Вступ 3
1. Природа відносин міжнародного приватного права 4
2. Відмінність „кваліфікації” і „тлумачення” у міжнародному приватному праві. 7
3. Особливості правового статусу держави як суб’єкта міжнародних приватноправових відносин. 12
Практичне завдання. 14
Завдання 2. Викладіть систему колізійних норм, які містить Кодекс торговельного мореплавства України. Назвіть всі колізійні принципи, які він містить. 17
Висновок 21
Список використаної літератури: 22
 
 
Стоимость: 150.00 грн.


Тема: Міжнародне право
Код работы: 210-13024
Описание: ЗМІСТ
Вступ 2
1. Форми укладення шлюбів. Поняття та підстави визнання дійсності „консульського” шлюбу. 3
2. Правила „Інкотермс” як джерело регулювання міжнародних комерційних відносин. 8
3. Встановлення права, яке має визначати форму та зміст правочину. 12
Практичні завдання 16
Завдання 1. Все майно князя П., після революції 1917 року було націоналізовано і згодом, відповідно до рішення радянського уряду, більша його частина була продана за валюту за кордон. В період НЕПу князь П. з’ясував, що деякі цінні речі знаходяться у власності пана Р. і висунув позов до нього. В суді першої інстанції позов було відхилено. В рішенні, зокрема, було вказано, що радянський уряд мав право передати і фактично передав відповідачу право власності на оспорювані речі. В подальшому і апеляційний суд відхилив скаргу по справі.
Однак іноземні суди кваліфікували акти про націоналізацію як каральні заходи, що не можуть мати юридичну силу за межами держави, де вони прийняті. І тому акти про націоналізацію мали визнаватися відносно власності, яка знаходилася в межах російської території під час набуття чинності каральним законодавством. Тобто, якщо в момент їх прийняття майно знаходилося в радянській Росії, навіть якщо потім воно було вивезено і під час розгляду справи знаходилося за кордоном. По цьому, в першій половині ХХ сторіччя в науці міжнародного приватного права велися дискусії з приводу вірності такої кваліфікації.
Питання: в чому відмінність націоналізації від конфіскації? Чи можна погодитись із наведеною кваліфікацією законів про націоналізацію ?
Завдання 2. Складіть порівняльну таблицю Міжнародного приватного права та Міжнародного публічного права.
Висновок 19
Список використаної літератури: 20
Стоимость: 150.00 грн.


Тема: Міжнародне право
Код работы: 210-13025
Описание: ЗМІСТ
Вступ 3
1. Основні формули прикріплення, які застосовуються при вирішенні колізій в сфері спадкування. 4
2. Поняття та наслідки обходу законів у міжнародному приватному праві. 6
3. Правовий режим об’єктів права власності українських фізичних та юридичних осіб за кордоном. 11
Практичні завдання 14
Завдання 1. Працівник міліції К., випускник Харківського Національного університету внутрішніх справ склав відповідні іспити і після проходження кадрової комісії був направлений міністерством внутрішніх справ на роботу в рамках місії ООН в Ірак. Він виїхав за кордон разом із дружиною Ю. Через деякий час дружина громадянина К. отримала дозвіл на роботу в тому ж підрозділі місії і трудові відносини між громадянкою Ю. та наймачем виникли за кордоном. В результаті масових політичних заворушень в країні, обидва подружжя отримали трудові каліцтва.
Питання: хто повинен відшкодувати шкоду, завдану громадянину К. та його дружині Ю.? В які саме органи має звернутись подружжя за отриманням відшкодування, викладіть основні правила відшкодування в таких випадках? Куди може звернутись громадянин України якщо не погодиться із рішенням компетентної організації? Які положення по цьому містять Кодекс законів про працю України; Постанова Пленуму ВСУ „Про практику розгляду судами цивільних справ за позовами про відшкодування шкоди” № 6, від27.03.1992 р.; Постанова правління фонду соціальнго страхування від нещасних випадків на виробництві та професіних захворювань України Про затвердження Порядку призначення та здійснення страхових виплат потерпілим членам їх сімей) № 7, від 31.01.2002 р. інші національні та міжнародні акти, наприклад, угоди між урядами України та окремих іноземних країн про трудову діяльність та соціальний захист громадян України, які працюють за межами своїх держав?
Завдання 2. Наведіть ієрархічну систему джерел міжнародного приватного права України.
Висновок 19
Список використаної літератури: 20
Стоимость: 150.00 грн.


Тема: Міжнародне право
Код работы: 210-13026
Описание: ЗМІСТ
Вступ 3
1. Колізійні прив’язки, застосовувані до регулювання трудових відносин з «іноземним елементом». 4
2. Поняття колізійної норми, її структура. Види колізійних норм. 9
3. Колізії зобов’язань, що виникають із односторонніх дій. 12
Практичні завдання 14
Завдання 1. У 1980 р. між С. і Т. (громадяни СРСР) у м. Свердловську був укладений шлюб. У 1998 р. С. переїхав до України і отримав громадянство, Т. залишилася проживати в Свердловську. У 2000 р. вона вирішила оформити розлучення (для вступу в новий шлюб).
Суд якої держави компетентний розглянути заяву Т. про розірвання шлюбу? Чи вправі вона звернутися з відповідною заявою до суду за своїм місцем проживання?
Завдання2. Громадянин Ізраїлю Аарон Семенсон в 25 років приїхав до України, де колись проживав і звідки емігрував у 12-річному віці з батьками до Ізраїлю. Мета його приїзду полягала в догляді за престарілою бабусею. Аарон подав необхідні документи для отримання українського громадянства. В органах внутрішніх справ йому заявили, що у разі вступу в українське громадянство, він повинен буде пройти службу в Збройних Силах України. Пан Семенсон повідомив, що проходив службу в силах оборони Ізраїлю і брав участь у бойових діях, має нагороди.
Вирішіть питання по суті.
Висновок 17
Список використаної літератури: 18
Стоимость: 150.00 грн.


Тема: Міжнародне право
Код работы: 210-13027
Описание: ЗМІСТ
Вступ 3
1. Матеріально-правовий метод і матеріально-правові норми у міжнародному приватному праві. 4
2. Роль Міжнародного Комерційного Арбітражу у вирішенні спорів за участю іноземного елементу. 6
3. Визнання та виконання рішень іноземних судів. 9
Практичні завдання 11
Завдання 1. Акціонерне товариство, що здійснює діяльність на території України протягом тривалого часу закуповувало продукцію у латвійського фермерського господарства і за довгостроковим контрактом поставки щомісячно перераховувало на його рахунок грошові суми в її оплату. На початку 2010 р. реквізити банківського рахунку постачальника змінилися, про що АТ не було повідомлено та сплатило чергову партію товару за старими реквізитами. У результаті гроші надійшли на рахунок однієї з ризьких фірм, яка в Україні мала свою філію. АТ звернулося до фірми з проханням про повернення неправомірно отриманої суми, але та на запит не відповіла і грошей не повернула. Чи вправі АТ вимагати від ризької фірми повернення цих грошей? Проаналізуйте і вирішіть питання по суті.
Завдання 2. Проживаючи у Канаді, в грудні 2008 р., литовська громадянка Ф. народила сина не перебуваючи в шлюбі з його батьком, громадянином України Г. Батько дитини живе в м. Дніпропетровськ і допомагати в утриманні дитини відмовився. Ф. хоче стягнути з нього аліменти. У суд якої країни може звернутися громадянка Ф.? Законодавство якої держави повинен застосувати суд при розгляді справи? Вирішіть питання по суті.
Висновок 14
Список використаної літератури: 15
 
 
Стоимость: 150.00 грн.


Тема: Міжнародне право
Код работы: 210-13028
Описание: ЗМІСТ
Вступ 3
1. Ознаки предмету міжнародного приватного права та їх характеристика. 4
2. Система курсу міжнародного приватного права. Структура Закону України „Про міжнародне приватне право”. 7
3. Теорії встановлення національності юридичних осіб. 9
Практичне завдання 15
Завдання 1. Марокканець двічі укладав шлюб в своїй країні за прийнятим в мусульманстві обрядом. В третій раз він уклав шлюб в Марокко із громадянкою України. Помер і залишив нерухомість в Україні і Марокко.
Питання: право якої країни має регулювати спадкові відносини? Якщо відповідно до права Марокко всі жінки спадкують після смерті чоловіка в рівних долях, чи може український суд послатися на застереження про публічний порядок і визнати спадкоємцем виключно громадянку України стосовно майна в Україні? Суди повинні застосовувати застереження про публічний порядок у виключних випадках, чи якщо іноземне право не співпадає із вітчизняним, чи повинне застосовуватися застереження про публічний порядок в даному випадку? Чи можливо було укладення шлюбу із громадянкою України в консульстві України в Марокко, або безпосередньо в Україні в органах реєстрації актів громадянського стану?
Завдання2. Складіть порівняльну таблицю Міжнародного приватного права і Міжнародного публічного права.
Висновок 18
Список використаної літератури: 19
Стоимость: 150.00 грн.


Тема: Міжнародне право
Код работы: 207-15010
Описание: ЗМІСТ
Вступ 3
1. Становлення та правове регулювання свободи повітря при міжнародних повітряних перевезеннях 5
2. Свобода повітря як двостороння угода між державами 10
Висновки 13
Список використаної літератури: 15
Стоимость: 75.00 грн.

<< пред   1   ...  85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95    ...   150   след >>