Главная » Готовые студенческие работы

Готовые студенческие работы

Диссертации (1173 шт.)
Дипломные (81 шт.)
Курсовые (664 шт.)
Контрольные (1493 шт.)
Задачи (119 шт.)
Шпаргалки (11 шт.)
Рефераты (335 шт.)
Научные работы (11 шт.)


Сортировать по:
наименованию (возр | убыв), цене (возр | убыв), рейтингу (возр | убыв)


<< пред   1   ...  143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153    ...   389   след >>




Тема: Криміналістика
Код работы: 201-10105
Описание: План
Завдання № 4
Тема: „ Техніко-криміналістичне дослідження документів”
Список використаної літератури:
Стоимость: 67.50 грн.


Тема: криміналістика
Код работы: 201-10213
Описание: Зміст
Тема: Ідентифікація людини за ознаками зовнішності. 3
Теоретичне завдання 3
Практичне завдання 14
Сфотографувати людину за методом впізнавальної (сигналітичної) зйомки. Фотознімки наклеїти до контрольної роботи. Описати за методом словесного портрету зовнішність людини, яка зображена на знімку.
Список використаної літератури: 16
Стоимость: 94.50 грн.


Тема: Криміналістика
Код работы: 201-10354
Описание: Зміст
Завдання № 1 3
Підберіть будь-який документ, що засвічує особу. Огляньте і опишіть його в фрагменті протоколу, виходячи з умови, що документ вилучений в якості речового доказу, по кримінальній справі.
Сформулюйте декілька діагностичних і ідентифікаційних питань, що вирішуються техніко криміналістичним дослідженням документів. Документ упакуйте і додайте до завдання.
Завдання № 2 9
Сфотографуйте людину по правилах пізнавальної зйомки (правий профіль, фас і лівий напіврозворот) і виготовте фотознімки розміром 6х9см, які наклейте на аркуш паперу.
Користуючись схемою опису людини по методу "Словесного портрета", опишіть зовнішність сфотографованої особи в тому об'ємі, в якому це можливо зробити по фотознімках.
Завдання №3 13
Вивчіть 2-3 протоколи огляду місця події з кримінальних справ і виберіть один найцікавіший з точки зору його критичного аналізу. Зніміть з цього протоколу копію, котру прикладіть до завдання. Старанно проаналізуйте цей протокол та складіть аналітичну довідку, в котрій має бути відображено:
1. З якої кримінальної справи вивчався протокол огляду місця події, ким і коли її було порушено, архівний номер справи і де вона зберігається?
2. Короткі обставини кримінальної справи.
3. Чи правильно складено ввідну частину протоколу огляду місця події, в тому числі чи вірно зроблено посилання на статті КПК України, котрі регламентують проведення слідчої дії ?
4. Чи правильно (з урахуванням виду злочину) підібрано склад учасників слідчої дії і якщо ні, то кого і з якою метою, на ваш погляд, необхідно було б залучити до участі в огляді місця події?
5. Чи було роз'яснено учасникам огляду і понятим їх права і обов'язки?
6. Чи повно і послідовно зафіксовано у протоколі огляду обстановку місця події, зокрема сліди злочинця і, якщо на цей рахунок є зауваження, то в чому вони полягають?
7. Які техніко-криміналістичні засоби використовувалися у процесі огляду місця події для виявлення та вилучення слідів; що і з якою метою необхідно було б, на ваш погляд, додатково застосувати?
8. Чи всі необхідні в даному випадку способи фіксації обстановки місця події було вжито? Якщо ні, то які з них доцільно було б застосувати?
9. Наскільки ретельно і точно проведений опис місця події і об'єктів, що там знаходяться?
10. Яке значення для подальшого розслідування злочину мали дані, котрі було одержано завдяки огляду місця події"?
Завдання №4 19
Вивчіть 2-3 протоколи відтворення обстановки й обставин події", з одного з них зніміть копію, котру прикладіть до цього завдання. Піддайте критичному аналізу зміст протоколу і за підсумками складіть аналітичну довідку, в котрій відобразіть:
1. З якої кримінальної справи вивчався протокол відтворення обстановки й обставин події, ким і коли було порушено справу, її архівний номер і де вона зберігається?
2. Короткі обставини кримінальної справи.
3. Чи було виправданим (з урахуванням наведених вище обставин кримінальної справи) проведення певного виду відтворення обстановки й обставин події?
4. Яка саме мета переслідувалася при відтворенні обстановки й обставин події та чи правильно було її сформульовано у протоколі ? Якщо неправильно, то як, на ваш погляд, необхідно було б сформулювати конкретну мету цієї слідчої дії? Чи вдалося досягти мети шляхом відтворення обстановки й обставин події?
5. Чи були витримані слідчим певні тактичні умови проведення даної слідчої дії (наприклад: добровільність участі, самостійність та ініціативність особи, показання якої перевіряються, під час слідування до місця події та демонстрації своїх дій; неприпустимість дій слідчого, які уявляють собою підказування чи інший вплив на особу; тощо)?
6. Чи правильно у тактичному відношенні було проведено слідчу дію? Якщо ні, то які саме тактичні прийоми відтворення обстановки й обставин події треба було застосувати?
7. Які додаткові способи фіксації ходу і наслідків слідчої дії було вжито?
8. Чи не мало місця відтворення обстановки й обставин події в умовах, які є неприпустимими (наприклад, відтворення цинічних чи протиправних дій, або дій, що принижують гідність його учасників чи небезпечні для їх здоров'я, загрожують чи порушують законні права і інтереси громадян чи організацій тощо)?
9. Інші критичні зауваження щодо протоколу відтворення обстановки й обставин події.
10. Яке значення для подальшого розслідування мали підсумки відтворення обстановки й обставин події?
Список використаної літератури: 26
Стоимость: 108.00 грн.


Тема: Криміналістика
Код работы: 201-10358
Описание: Зміст
Задача 1 3
До чергової частини районного відділу внутрішніх справ звернулася громадянка Панченко, яка повідомила, що з неї, за здійснення захисту у кримінальній справі в ході досудового слідства, адвокат Урбан вимагає 1500 грн.
Виходячи з умов завдання, дайте відповіді на наступні питання:
а) які повинні бути дії працівників міліції після звернення Панченко?
б) які загальні версії мають бути побудовані і перевірені ними?
в) яка слідча ситуація виникла на момент перевірки заяви Панченко?
г) які дослідчі і слідчі дії повинні здійснити працівники міліції з метою розкриття та припинення злочинної діяльності адвоката Урбана?
Задача 2 6
Працівниками ДАЇ на посту при перевірці був затриманий автомобіль ВАЗ в якому знаходились громадяни Сахненко і Іщенко. При огляді автомобіля в салоні було знайдено автомат АК-74 і 500 набоїв до нього, а також велику кількість м’ясопродуктів які були викрадені Сахненко і Іщенко по попередньому зговору з матеріально-відповідальними особами Ворожбянського м’ясокомбінату. Виходячи з умов завдання, дайте відповіді на наступні питання:
1) Які перевірочні дії і в якому обсязі повинні здійснити працівники правоохоронних органів?
2) Визначити, які експертизи у даному випадку потрібно призначити і сформулюйте питання експерту.
3) Складіть розгорнутий план розслідування по справі, визначте чітко першочергові і наступні слідчі дії.
Задача 3 8
В ході розслідування матеріалів кримінальної справи по обвинуваченню Зощенко в розкраданні грошових коштів в особливо великих розмірах оперативним працівникам стало відомо що останній з метою уникнення від відповідальності веде активні переговори з працівниками державної адміністрації і правоохоронних структур.
1) Що потрібно зробити в даній ситуації слідчому?
2)Яким чином здійснюються заходи по зйому інформації з каналів зв’язку ?В яких випадках?
3)Винесіть постанову на зйом інформації з каналів зв’язку.
Задача 4 12
З музею було викрадено портрет роботи Боровиковського. Коли його було знайдено та вилучено, слідчий пред'явив для впізнання працівникам музею тільки його у зв'язку з неможливістю підібрати аналогічні твори й ураховуючи професійні знання впізнаючих. У протоколі він детально відобразив численні ознаки, за якими впізнаючи впізнали викрадену картину (зміст, манера виконання, розмір, стан полотна та ін.).
Чи допустиме пред'явлення для впізнання в тому вигляді, як це зробив слідчий? Якщо ні, то яким чином слід було встановити належність картини?
Задача 5 15
У січні місяці до начальника відділення міліції прийшов громадянин Савченко і заявив, що три дні тому в його відсутність із будинку пішла дружина (продавець комерційного ларька, 30 років), залишивши записку: «Я у Тетяни, повернуся ввечері». Як пояснив заявник, ні в цей вечір, ні в наступні дні дружина додому не повернулася і де вона знаходиться — не відомо. У бесіді по телефону з родичкою по імені Тетяна він впізнав, що дружина її не відвідувала. Савченко звернув увагу на те, що усі речі дружини знаходяться вдома.
Начальник відділення міліції дав розпорядження про проведення попередньої перевірки по заяві, що надійшла. Виходячи з умов завдання, дайте відповіді на наступні питання:
а) які загальні версії мають бути побудовані і перевірені?
б) які питання необхідно з'ясувати оперативному працівнику?
в) які дії необхідно для цього провести?
г) на основі побудови й аналізу моделі можливих результатів перевірочної роботи ухвалити відповідне процесуальне рішення.
Список використаної літератури: 18
Стоимость: 162.00 грн.


Тема: Криміналістика
Код работы: 201-10366
Описание: Зміст
Завдання 1 3
В УБОЗ УМВС України в Сумській області звернувся громадянин Макєєв з заявою про те що, в 1999 році по вказівці засновника МПП " Шанс" Ядути він вчинив шахрайство з фінансовими ресурсами при отриманні і використанні кредиту в відділенні банка м. Суми в сумі 224 тис. грн. На момент скоєння злочину Макєєв працював на посаді директора МПП "Шанс". Виходячи з умов завдання, дайте відповіді на питання:
• які повинні бути дії співробітників УБОЗ після звернення Макєєва?
• яка слідча ситуація виникла на момент звернення Макєєва?
• які дослідчі дії повинні здійснити працівники органів внутрішніх справ з метою перевірки заявки Макєєва?
• які слідчі дії повинні здійснити працівники міліції по заяві Макєєва?
Завдання 2 6
Один із другорядних учасників злочинної групи, зізнавшись у скоєні ним злочинів, відмовився дати показання щодо інших членів групи й у першу чергу про її керівника. Слідчий дав йому для ознайомлення протокол допиту керівника, у якому той висловив надто несхвальну характеристику цієї особи. Після цього допитуваний детально розповів про злочинну діяльність керівника групи.
Чи допустимо використовувати неузгодженості та протиріччя інтересів співучасників з метою одержання показань?
Завдання 3 8
Слідчий не знайшов об'єктів, аналогічних викраденому, що відзначався значною індивідуальністю, пізнання якого потерпілим мало суттєве значення для розкриття злочину.
Які є можливості розв'язання задач, що реалізуються під час пред'явлення для впізнання, у разі неможливості проведення пізнання?
Завдання 4 9
У лісопарку був виявлений труп невідомого чоловіка з вогнепальними ушкодженнями. У кишенях одягу трупа знаходилися паспорт з фотографією, що не відповідає зовнішності вбитого, рецепт Петрової на одержання в аптеці наркотичних препаратів і квитанція про здачу ручної поклажі в камеру схову одного з вокзалів. Біля трупу було виявлено З стріляні гільзи, а при судово-медичному дослідженні трупа витягли З кулі калібру 7,62 мм. По квитанції з камери схову вокзалу була отримана валіза, в якій знаходився антикваріат.
• Які види криміналістичного обліку можна використовувати для встановлення обставин даної справи? Якими підрозділами вони здійснюються?
• Сфотографувати яку-небудь людину за правилами пізнавальної фотозйомки. Скласти словесний портрет цієї людини.
• При обшуку в офісі фірми один із підозрюваних, скориставшись тим, що слідчий зосередив свою увагу на огляді вмісту сейфа, вилив чорнило на машинописний документ, який був вже приготовлений до вилучення.
• Яким способом і за допомогою яких технічних засобів можуть бути відновлені залиті тексти?
Завдання 5 12
При розслідуванні матеріалів кримінальної справи по фактам розкрадань грошових коштів які вчинили посадові особи КСП "Промінь", виникли суттєві протиріччя між матеріалами кримінальної справи і матеріалами документальної
ревізії яку здійснили працівники контрольно - ревізійної служби району. Виходячи з умов завдання дайте відповіді на наступні питанні:
• Які дії повинен здійснити слідчий у даній ситуації?
• яку експертизу потрібно призначити по справі?
• Винесіть постанову про призначення відповідної експертизи, сформулюйте питання експерту, визначте експерту установу яка буде виконувати експертизу?
• Назвіть основні риси які відрізняють призначену експертизу від документальної ревізії?
Використана література 15
Стоимость: 162.00 грн.


Тема: Криміналістика
Код работы: 201-10405
Описание: Зміст
Тема: „Криміналістичне дослідження зовнішності людини” 3
Докладно опишіть зовнішність будь-якої обраної Вами людини по методу “словесного портрета”.
Для перевірки викладачем правильності опису сфотографуйте людину за правилами пізнавальної зйомки (правий профіль, фас). Фотознімки розміром 6х9 см наклейте на аркуш паперу і додайте до опису.
Список використаної літератури: 7
Стоимость: 94.50 грн.


Тема: Криміналістика
Код работы: 201-10442
Описание: Зміст
Тема: „Тактика обшуку і виїмки” 3
Уважно ознайомтеся зі змістом наданого протоколу обшуку, піддати його критичному аналізу.
За результатами аналізу протоколу:
1) скласти аналітичну довідку, у якій дайте вичерпні відповіді на наступні питання:
- чи дотримані усі відповідні вимоги кримінально-процесуального закону України;
- правильно і чи повно (з урахуванням характеру злочину) був підібраний склад учасників огляду (якщо ні, то кого і з якою метою необхідно було додатково залучити до участі в слідчій дії);
- чи обґрунтовано була обрана послідовність огляду місця події; які помилки були допущені слідчим;
- правильно і чи повно були описані об'єкти, виявлені й оглянуті на місці події;
- які техніко-криміналістичні засоби і методи варто було б застосувати при проведенні обшуку;
- чи всі необхідні способи фіксації ходу і результатів обшуку були застосовані (якщо ні, те які з них доцільно було б застосувати додатково);
- які ще критичні зауваження до вступної, описової і заключної частин протоколу огляду можна відзначити;
2) за результатами критичного аналізу скласти свій варіант протоколу обшуку.
Список використаної літератури: 12
Стоимость: 94.50 грн.


Тема: Криміналістика
Код работы: 201-10445
Описание: Зміст
Тема: „Тактика проведення судових експертиз” 3
Ретельно ознайомтеся зі змістом наданої постанови про призначення експертизи, критично проаналізуйте її.
За результатами аналізу постанови:
1) скласти аналітичну довідку, у якій дати вичерпні відповіді на наступні питання:
- чи були достатні підстави для призначення експертизи і чи правильно визначений її вид;
- чи правильно визначена експертна установа;
- чи вірно сформульоване експертне завдання: усі питання, що випливають з обставин справи, поставлені на вирішення експертизи і якщо ні, то сформулюйте додаткові завдання експерту;
- чи всі необхідні об'єкти були направлені на експертне дослідження (у т.ч. критичні зауваження щодо їхнього упакування);
- інші критичні зауваження до вступної, настановної і резолютивної частин постанови про призначення експертизи;
2) скласти свій варіант постанови про призначення експертизи.
Використана література 10
Стоимость: 94.50 грн.


Тема: Криміналістика
Код работы: 201-10455
Описание: Зміст
Завдання 3
Уважно ознайомтеся зі змістом запропонованого протоколу допиту, піддайте його всебічному критичному аналізу.
За результатами вивчення протоколу:
1) скласти аналітичну довідку, у якій повинні міститися вичерпні відповіді на наступні питання:
- чи дотримані при допиті відповідні вимоги кримінально-процесуального закону України,
- чи правильно були обрані тактичні прийоми допиту,
- чи всі обставини, що випливають із приведеної фабули кримінальної справи, були з'ясовані в ході допиту,
- які техніко-криміналістичні засоби і з якою метою доцільно було застосувати для фіксації ходу і результатів допиту,
- інші критичні зауваження до вступної, описової і заключної частин аналізованого протоколу допиту;
2) скласти докладний план допиту, в якому сформулювати всі питання, які необхідно було б вияснити у потерпілої.
Список використаної літератури: 9
Стоимость: 94.50 грн.


Тема: Криміналістика
Код работы: 201-10470
Описание: Тема: „Тактика проведення судових експертиз”
Завдання 3
Ретельно ознайомтесь зі змістом наданої постанови про призначення експертизи, критично проаналізуйте її.
За результатами аналізу постанови:
1) скласти аналітичну довідку, у якій дати вичерпні відповіді на наступні питання:
- чи були достатні підстави для призначення експертизи і чи правильно визначений її вид;
- чи правильно визначена експертна установа;
- чи вірно сформульоване експертне завдання: усі питання, що випливають з обставин справи, поставлені на вирішення експертизи і якщо ні, то сформулюйте додаткові завдання експерту;
- чи всі необхідні об'єкти були направлені на експертне дослідження (у т.ч. критичні зауваження щодо їхнього упакування);
- інші критичні зауваження до вступної, настановної і резолютивної частин постанови про призначення експертизи;
2) скласти свій варіант постанови про призначення експертизи.
Відповідь. 5
Використана література 10
Стоимость: 94.50 грн.

<< пред   1   ...  143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153    ...   389   след >>