Главная » Готовые студенческие работы  » Контрольные

Готовые контрольные - студенческие работы по праву.


Сортировать по:
наименованию (возр | убыв), цене (возр | убыв), рейтингу (возр | убыв)


<< пред   1   ...  58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68    ...   150   след >>




Тема: Криміналістика
Код работы: 201-08439
Описание: План
Завдання 1 3
В УБОЗ УМВС України в Сумській області звернувся начальник служби охорони діяльності банку Петров В. І. З заявою про те що йому відомі факти розкрадань грошових коштів з сховища банка і підзвітних сум призначених на відрядження з боку керуючого банком Зощенко і декількох керівників структурних підрозділів банку. Окрім цього Петров повідомив про те, що керівництво банку неодноразово порушувало вимоги нормативної бази НБУ з питань організації перевезення готівки.
Виходячи з умов завдання, дайте відповіді на наступні питання:
• Які дії повинні здійснити працівники міліції?
• Які перевірочні дії в якому обсязі повинні здійснити працівники міліції?
• Які установи повинні бути залучені для здійснення перевірки повідомлення Петрова?
• Які першочергові і наступні слідчі дії потрібно здійснити правоохоронним органам з метою викриття злочинної діяльності угруповувався, яке орудує у банку? З цією метою складіть розгорнутий план розслідування по справі.
Завдання 2 8
При здійснені оперативно-розшукових заходів оперативні працівники підрозділу по боротьбі з економічними злочинами задокументували факти розкрадань грошових коштів в особливо великих розмірах з боку посадових осіб Путивльської РЗК і РСС. Сума розкрадань становить більше 200 тис. гривень. Виходячи з умов завдання, дайте відповіді на наступні питання:
• Дайте характеристику слідчих ситуацій, які виникають у справах про розкрадання державного або колективного майна скоєних шляхом зловживання службовим становищем, привласненням або розтратою?
• Які дії потрібно здійснити правоохоронним органам з метою реалізації матеріалів оперативної довідки і викриття злочинної діяльності посадових і матеріально-відповідальних осіб?
• Складіть план розслідування, по справі. Визначте коло першочергових і наступних слідчих дій.
Завдання 3 13
У м. Охтирка в одній із заток річки Ворскла виявили нижню частину трупа невідомого чоловіка, упаковану (загорнуту) у поліетиленову плівку, трикотажну чоловічу сорочку та натільну білизну. Упаковка була перев'язана білизняною мотузкою. Наступного дня неподалік від цього місця в невеликому озері виловили труп жінки, упакований у мішок. Труп був оголений і складений навпіл, замотаний у поліетиленову плівку, перев'язаний білизняною мотузкою. Через кілька днів у трубі зливоспуску виявили верхню частину трупа чоловіка, упаковану в поліетиленову плівку, матроську тільняшку та інші предмети одягу.
Незабаром установили особи потерпілих. Ними виявилось подружжя К., яке, приїхавши у Ворскла, зупинилось у сестри чоловіка. Наступного дня після приїзду воно пізно повернулось додому, у зв'язку із чим господарка квартири висловила невдоволення. Подружжя К. пішло з дому, сказавши, що пошукають нічліг в іншому місці. Більше його ніхто не бачив.
За результатами проведених експертиз (судово-медичної, товарознавчої, криміналістичної) було встановлено:
• удари потерпілим завдавались із великою силою;
• предмети одягу, в які були упаковані (загорнуті) трупи, не належать потерпілим; весь одяг старий, 54-56 розміру;
• білизняні мотузки мають спільну родову належність;
• один з вузлів мотузки є рифовим (прямим), що належить до професійних морських вузлів;
• виявлене в упаковці волосся належить собаці - найімовірніше, вівчарці.
Трупи потерпілих виявлено в тому ж мікрорайоні, де мешкає сестра вбитої. Пошук і перевірка в даному районі, що нараховує понад 17 тисяч квартир, за відсутності конкретизуючих даних їхнього можливого перебування, є досить складними. З урахуванням цього та на основі зібраних даних було прийнято рішення скласти модель особи злочинця.
• Що буде являти собою модель особи злочинця в даному випадку?
• Складіть план розслідування у справі.
• Висуньте й обґрунтуйте слідчі версії.
• Винесіть постанови про призначення перелічених у справі експертиз.
Завдання 4 18
Виготовте машинописний текст. Вкажіть загальні та окремі ознаки друкарської машинки, які відобразились у даному тексті. Отримайте зразки для порівняльного дослідження машинописного тексту. Проведіть попереднє порівняльне дослідження тексту та зразків.
Завдання 5 19
Під час розслідування розкрадань на складі-сховищі сільськогосподарської продукції були пред'явлені акти на списання та знищення ряду продуктів, які виникали сумнів щодо їх достовірності. Яким способом можна перевірити достовірність факту й обсяг знищення зазначеної в актах продукції?
Завдання 6 20
Під час обшуку в квартиру прийшов громадянин і спитав, чи не здається тут кімната. Слідчий запропонував йому ввійти в квартиру, відрекомендуватися, або з ким-небудь із мешканців даного будинку. Громадянин назвав себе, повідомив, що приїхав у це місто вперше й нікого тут не знає, документів при собі не має. У зв'язку з цим було проведено його особистий обшук і затримано до закінчення обшуку для з'ясування його особи. Чи правильні дії слідчого?
Завдання 7 22
Провівши огляд оголеного трупа, слідчий не виявив ознак насильницької смерті. У зв'язку з чим він, не порушуючи кримінальної справи, призначив судово-медичну експертизу для встановлення причин смерті.
Чи правомірні дії слідчого? Відповідь обґрунтуйте.
Список викоританої літератури: 23
Стоимость: 180.00 грн.


Тема: Криміналістика
Код работы: 201-08487
Описание: План
Завдання № 8 3
Тема: „Тактика слідчого огляду і освідування”
Аналітична довідка
Уважно ознайомтеся з змістом нижче приведеного протоколу огляду місця випадку, піддайте його критичному аналізу, за результатами якого складіть аналітичну довідку, в якій дайте вичерпні відповіді на наступні питання:
1. Чи дотримані всі відповідні вимоги карно-процесуального закону і чи зроблені необхідні посилання на статті КПК України?
2. Правильно і чи (з врахуванням характеру злочину) повно був підібраний склад учасників огляду (якщо немає, то кого і з якою метою необхідно було додатково залучити до участі в слідчій дії)?
3. Чи обґрунтовано була вибрана послідовність огляду місця злочину; які помилки при цьому були допущені слідчим?
4.Правильно і чи повно були описані об'єкти, виявлені і оглянуті на місці злочину?
5. Які техніко-криміналістичні засоби і методи були використані для виявлення і вилучення слідів злочину? Що і з якою метою необхідно було застосувати додатково?
6. Чи всі необхідні способи фіксації обстановки місця злочину у і виявлених слідів були застосовані (якщо немає, то які з них доцільно було б застосувати додатково)?
7. Які ще критичні зауваження довступної, описової і завершальної частин протоколу огляду можна відзначити?
За результатами критичного аналізу складіть свій варіант протоколу огляду місця випадку по нижче запропонованій фабулі.
Список використаної літератури: 10
Стоимость: 60.00 грн.


Тема: Криміналістика
Код работы: 201-10017
Описание: План
Завдання № 4
Тема: „ Техніко-криміналістичне дослідження документів”
Список використаної літератури:
Стоимость: 67.50 грн.


Тема: Криміналістика
Код работы: 201-10032
Описание: Зміст
Завдання № 3 Тема: «Криміналістичне дослідження зовнішності людини» 3
Сфотографуйте людину по правилах пізнавальної зйомки (правий профіль, фас і лівий напіврозворот) і виготовте фотознімки розміром 6х9см, які наклейте на аркуш паперу.
Користуючись схемою опису людини по методу "Словесного портрета", опишіть зовнішність сфотографованої особи в тому об'ємі, в якому це можливо зробити по фотознімках.
Список використаної літератури 7
Стоимость: 67.50 грн.


Тема: Криміналістика
Код работы: 201-10038
Описание: Зміст
Задание № 1 Тема: «Криминалистическая трасология. Следы пальцев рук» 3
На предмете с полированной поверхностью оставьте несколько потожировых следов пальцев рук, после чего произведите осмотр этого предмета и обнаруженных следов, отразив его ход и результаты во фрагменте описательной части протокола осмотра.
Наиболее четкие следы (не менее двух) опылите темным порошком (например, графита, сажи и т.п.), перекопируйте на светлую липкую пленку, и оформите их в качестве «вещественных доказательств» к протоколу осмотра.
Сформулируйте несколько диагностических и идентификационных вопросов, решаемых криминалистической дактилоскопической экспертизой.
Список використаної літератури: 6
Стоимость: 67.50 грн.


Тема: Криміналістика
Код работы: 201-10086
Описание: План
Задание № 2
«Криминалистическое исследование оружия и следов его применения»
Список использованной литературы
Стоимость: 67.50 грн.


Тема: Криміналістика
Код работы: 201-10105
Описание: План
Завдання № 4
Тема: „ Техніко-криміналістичне дослідження документів”
Список використаної літератури:
Стоимость: 67.50 грн.


Тема: криміналістика
Код работы: 201-10213
Описание: Зміст
Тема: Ідентифікація людини за ознаками зовнішності. 3
Теоретичне завдання 3
Практичне завдання 14
Сфотографувати людину за методом впізнавальної (сигналітичної) зйомки. Фотознімки наклеїти до контрольної роботи. Описати за методом словесного портрету зовнішність людини, яка зображена на знімку.
Список використаної літератури: 16
Стоимость: 94.50 грн.


Тема: Криміналістика
Код работы: 201-10354
Описание: Зміст
Завдання № 1 3
Підберіть будь-який документ, що засвічує особу. Огляньте і опишіть його в фрагменті протоколу, виходячи з умови, що документ вилучений в якості речового доказу, по кримінальній справі.
Сформулюйте декілька діагностичних і ідентифікаційних питань, що вирішуються техніко криміналістичним дослідженням документів. Документ упакуйте і додайте до завдання.
Завдання № 2 9
Сфотографуйте людину по правилах пізнавальної зйомки (правий профіль, фас і лівий напіврозворот) і виготовте фотознімки розміром 6х9см, які наклейте на аркуш паперу.
Користуючись схемою опису людини по методу "Словесного портрета", опишіть зовнішність сфотографованої особи в тому об'ємі, в якому це можливо зробити по фотознімках.
Завдання №3 13
Вивчіть 2-3 протоколи огляду місця події з кримінальних справ і виберіть один найцікавіший з точки зору його критичного аналізу. Зніміть з цього протоколу копію, котру прикладіть до завдання. Старанно проаналізуйте цей протокол та складіть аналітичну довідку, в котрій має бути відображено:
1. З якої кримінальної справи вивчався протокол огляду місця події, ким і коли її було порушено, архівний номер справи і де вона зберігається?
2. Короткі обставини кримінальної справи.
3. Чи правильно складено ввідну частину протоколу огляду місця події, в тому числі чи вірно зроблено посилання на статті КПК України, котрі регламентують проведення слідчої дії ?
4. Чи правильно (з урахуванням виду злочину) підібрано склад учасників слідчої дії і якщо ні, то кого і з якою метою, на ваш погляд, необхідно було б залучити до участі в огляді місця події?
5. Чи було роз'яснено учасникам огляду і понятим їх права і обов'язки?
6. Чи повно і послідовно зафіксовано у протоколі огляду обстановку місця події, зокрема сліди злочинця і, якщо на цей рахунок є зауваження, то в чому вони полягають?
7. Які техніко-криміналістичні засоби використовувалися у процесі огляду місця події для виявлення та вилучення слідів; що і з якою метою необхідно було б, на ваш погляд, додатково застосувати?
8. Чи всі необхідні в даному випадку способи фіксації обстановки місця події було вжито? Якщо ні, то які з них доцільно було б застосувати?
9. Наскільки ретельно і точно проведений опис місця події і об'єктів, що там знаходяться?
10. Яке значення для подальшого розслідування злочину мали дані, котрі було одержано завдяки огляду місця події"?
Завдання №4 19
Вивчіть 2-3 протоколи відтворення обстановки й обставин події", з одного з них зніміть копію, котру прикладіть до цього завдання. Піддайте критичному аналізу зміст протоколу і за підсумками складіть аналітичну довідку, в котрій відобразіть:
1. З якої кримінальної справи вивчався протокол відтворення обстановки й обставин події, ким і коли було порушено справу, її архівний номер і де вона зберігається?
2. Короткі обставини кримінальної справи.
3. Чи було виправданим (з урахуванням наведених вище обставин кримінальної справи) проведення певного виду відтворення обстановки й обставин події?
4. Яка саме мета переслідувалася при відтворенні обстановки й обставин події та чи правильно було її сформульовано у протоколі ? Якщо неправильно, то як, на ваш погляд, необхідно було б сформулювати конкретну мету цієї слідчої дії? Чи вдалося досягти мети шляхом відтворення обстановки й обставин події?
5. Чи були витримані слідчим певні тактичні умови проведення даної слідчої дії (наприклад: добровільність участі, самостійність та ініціативність особи, показання якої перевіряються, під час слідування до місця події та демонстрації своїх дій; неприпустимість дій слідчого, які уявляють собою підказування чи інший вплив на особу; тощо)?
6. Чи правильно у тактичному відношенні було проведено слідчу дію? Якщо ні, то які саме тактичні прийоми відтворення обстановки й обставин події треба було застосувати?
7. Які додаткові способи фіксації ходу і наслідків слідчої дії було вжито?
8. Чи не мало місця відтворення обстановки й обставин події в умовах, які є неприпустимими (наприклад, відтворення цинічних чи протиправних дій, або дій, що принижують гідність його учасників чи небезпечні для їх здоров'я, загрожують чи порушують законні права і інтереси громадян чи організацій тощо)?
9. Інші критичні зауваження щодо протоколу відтворення обстановки й обставин події.
10. Яке значення для подальшого розслідування мали підсумки відтворення обстановки й обставин події?
Список використаної літератури: 26
Стоимость: 108.00 грн.


Тема: Криміналістика
Код работы: 201-10358
Описание: Зміст
Задача 1 3
До чергової частини районного відділу внутрішніх справ звернулася громадянка Панченко, яка повідомила, що з неї, за здійснення захисту у кримінальній справі в ході досудового слідства, адвокат Урбан вимагає 1500 грн.
Виходячи з умов завдання, дайте відповіді на наступні питання:
а) які повинні бути дії працівників міліції після звернення Панченко?
б) які загальні версії мають бути побудовані і перевірені ними?
в) яка слідча ситуація виникла на момент перевірки заяви Панченко?
г) які дослідчі і слідчі дії повинні здійснити працівники міліції з метою розкриття та припинення злочинної діяльності адвоката Урбана?
Задача 2 6
Працівниками ДАЇ на посту при перевірці був затриманий автомобіль ВАЗ в якому знаходились громадяни Сахненко і Іщенко. При огляді автомобіля в салоні було знайдено автомат АК-74 і 500 набоїв до нього, а також велику кількість м’ясопродуктів які були викрадені Сахненко і Іщенко по попередньому зговору з матеріально-відповідальними особами Ворожбянського м’ясокомбінату. Виходячи з умов завдання, дайте відповіді на наступні питання:
1) Які перевірочні дії і в якому обсязі повинні здійснити працівники правоохоронних органів?
2) Визначити, які експертизи у даному випадку потрібно призначити і сформулюйте питання експерту.
3) Складіть розгорнутий план розслідування по справі, визначте чітко першочергові і наступні слідчі дії.
Задача 3 8
В ході розслідування матеріалів кримінальної справи по обвинуваченню Зощенко в розкраданні грошових коштів в особливо великих розмірах оперативним працівникам стало відомо що останній з метою уникнення від відповідальності веде активні переговори з працівниками державної адміністрації і правоохоронних структур.
1) Що потрібно зробити в даній ситуації слідчому?
2)Яким чином здійснюються заходи по зйому інформації з каналів зв’язку ?В яких випадках?
3)Винесіть постанову на зйом інформації з каналів зв’язку.
Задача 4 12
З музею було викрадено портрет роботи Боровиковського. Коли його було знайдено та вилучено, слідчий пред'явив для впізнання працівникам музею тільки його у зв'язку з неможливістю підібрати аналогічні твори й ураховуючи професійні знання впізнаючих. У протоколі він детально відобразив численні ознаки, за якими впізнаючи впізнали викрадену картину (зміст, манера виконання, розмір, стан полотна та ін.).
Чи допустиме пред'явлення для впізнання в тому вигляді, як це зробив слідчий? Якщо ні, то яким чином слід було встановити належність картини?
Задача 5 15
У січні місяці до начальника відділення міліції прийшов громадянин Савченко і заявив, що три дні тому в його відсутність із будинку пішла дружина (продавець комерційного ларька, 30 років), залишивши записку: «Я у Тетяни, повернуся ввечері». Як пояснив заявник, ні в цей вечір, ні в наступні дні дружина додому не повернулася і де вона знаходиться — не відомо. У бесіді по телефону з родичкою по імені Тетяна він впізнав, що дружина її не відвідувала. Савченко звернув увагу на те, що усі речі дружини знаходяться вдома.
Начальник відділення міліції дав розпорядження про проведення попередньої перевірки по заяві, що надійшла. Виходячи з умов завдання, дайте відповіді на наступні питання:
а) які загальні версії мають бути побудовані і перевірені?
б) які питання необхідно з'ясувати оперативному працівнику?
в) які дії необхідно для цього провести?
г) на основі побудови й аналізу моделі можливих результатів перевірочної роботи ухвалити відповідне процесуальне рішення.
Список використаної літератури: 18
Стоимость: 162.00 грн.

<< пред   1   ...  58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68    ...   150   след >>