Главная » Готовые студенческие работы  » Контрольные

Готовые контрольные - студенческие работы по праву.


Сортировать по:
наименованию (возр | убыв), цене (возр | убыв), рейтингу (возр | убыв)


<< пред   1   ...  128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138    ...   150   след >>




Тема: Трудовое право
Код работы: 202-08159
Описание: План:
1. Дати визначення основних термінів і понять. 3
2. Структурно-логічна схема накладення дисциплінарного стягнення. 14
3. Тестове завдання. 15
4. Ситуаційне завдання. 16
Миколенко В.І. був звільнений з роботи по п. 7 ст. 40 за появу на роботі в нетверезому стані.
Оскаржуючи звільнення в суді, він вказує, що 13 березня поточного року, коли на думку адміністрації він перебував у нетверезому стані (про що складено відповідний акт на підприємстві, підписаний начальником цеху і двома робітниками цеху) він був тверезий, що від роботи його ніхто не відсторонював, і що стан сп'яніння не підтверджений медичним висновком.
1. Чи законне звільнення Миколенка В.І. ?
2. Чи виплачується вихідна допомога при звільненні за п. 7. ст. 40 ?
3. Чи потрібна згода профспілкового комітету при звільненні за п. 7. ст. 40 ?
Список використаної літератури: 18
Стоимость: 90.00 грн.


Тема: Уголовнй процес
Код работы: 201-11098
Описание: Зміст
1. Суд, суддя у кримінальному судочинстві, їх процесуальні повноваження 3
Задача № 1 12
Комендант гуртожитку у зв’язку з чисельними порушеннями порядку у вечірні години провів з участю прибиральниці та технічного працівника огляд приміщень гуртожитку. За відсутності мешканців гуртожитку вони оглянули їхні кімнати та склали відповідний акт, в якому вказали, що під час перевірки в тумбі Зотова було знайдено 7 пляшок горілки та газовий пістолет, а в шафі Власова – близько 2 кілограм головок маку. Акт підписали прибиральниця, технічний працівник і комендант гуртожитку.
Чи законні дії коменданта гуртожитку?
Назвіть гарантії недоторканності житла громадян.
Задача № 2 16
В інженера заводу електронного обладнання Кравченка, котрий їхав у відрядження, в купе вагону потягу "Київ — Львів" була викрадена валіза з цінним електронним пристроєм і кресленнями нових виробів. Сама валіза практичної цінності не мала. За цим фактом була порушена кримінальна справа. Юрисконсульт заводу електронного обладнання звернувся до слідчого з клопотанням визнати завод цивільним позивачем у цій справі.
Одночасно з таким же клопотанням звернувся й Кравченко.
Які рішення слід прийняти за заявленими клопотаннями?
Задача № 3 19
Батьками неповнолітнього Терещука, що підозрювався у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 296 КК України (хуліганство, вчинене групою осіб), як захисник був запрошений адвокат Семенов. Слідчий не допустив Семенова до участі в кримінальній справі як захисника, а батькам підозрюваного запропонував запросити іншого захисника, мотивуючи своє рішення тим, що Семенов був очевидцем події й у цій справі буде допитаний як свідок. Батьки і адвокат Семенов оскаржили дії слідчого прокурору та вказали, що на місці події було багато осіб, котрі й можуть бути допитані як свідки.
Яке рішення спід прийняти прокуророві?
Список використаної літератури: 21
Стоимость: 84.00 грн.


Тема: Уголовнй процес
Код работы: 201-11103
Описание: Зміст
1. Процесуальний статус слідчого, його завдання і повноваження. 3
Завдання 1 8
Обвинувачений у вчиненні злісного хуліганства Мельников, дізнавшись про те, що слідчий має намір провести очну ставку між ним і свідком Жулаєвою, подав письмове клопотання про відвід свідка. Своє клопотання він мотивував тим, що Жулаєва зводить із ним рахунки, бо раніше вони жили разом, проте часто сварилися й розірвали стосунки через те, що він пішов до іншої жінки, а тому Жулаєва не може давати правдивих показань у справі.
Чи підлягає задоволенню заявлений відвід?
Завдання 2 11
У постанові про призначення судово-медичної експертизи слідчий сформулював одне з запитань таким чином: "Що стало причиною смерті Дубрівного: дії сторонніх осіб, самогубство чи нещасний випадок?". У своєму висновку експерт зазначив, що відповісти на це запитання не може через недостатність наданих у його розпорядження матеріалів.
Оцініть дії слідчого й експерта.
Які питання повинен був задати слідчий у постанові про призначення експертизи?
Завдання 3 13
Криволапчук був притягнутий як обвинувачений за ч. 2 ст. 309 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту). Під час судового розгляду справи суд, враховуючи встановлену в судовому засіданні неповноту досудового слідства, повернув справу на додаткове розслідування. Після проведення додаткового розслідування справа щодо обвинувачення Криволапчука знову була направлена до суду й він був засуджений до позбавлення волі строком на три роки. Криволапчук подав апеляційну скаргу на вирок.
Які стадії кримінального процесу пройшла справа щодо обвинувачення Криволапчука?
Список використаної літератури: 15
Стоимость: 84.00 грн.


Тема: Уголовнй процес
Код работы: 201-11105
Описание: План:
1. Принципи кримінального процесу. Поняття та значення. 3
Задача № 1 8
Задача 2 9
Задача 3 10
Список використаної літератури: 12
Стоимость: 84.00 грн.


Тема: Уголовное право
Код работы: 201-08373
Описание: План:
Задача 1 3
Руслов на присадибній ділянці побудував теплицю і вирощував у ній овочі у ранній час для продажу. Виявивши, що хтось вчинює крадіжку овочів з теплиці, вирішив встановити навколо теплиці захисний дріт, до якого підключити електричний струм напругою 220 V 3 цією
метою Руслов звернувся до електрика 4-го розряду Кожеєва і просив його за винагороду в 150доларів США виготовити таке огородження. Кожеєв погодився й установив огорожу теплиці зі сталевого проводу, який підключив до електромережі через трансформатор 220x120
вольт, за що одержав домовлену винагороду. Через 5 днів сусід Руслова Воронов, який зайшов у двір для того, щоб виключити електричний струм, що освітлює вулицю, схопився за дротове
огородження, потрапив під напругу електроструму і був смертельно травмований.
Обласний суд засудив Руслова і Кожеєва за ч.2 п.5 ст. 115 КК України за умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб.
Чи правильне рішення суду? Дайте кримінально-правову оцінку діям Руслова та Кожеєва. Обгрунтуйте своє рішення.

Задача 2 5
Після смерті Іванова Н.А. спадкоємцями його будинку за заповітом ч;тали його повнолітні сини - Іванов О.Н. і Іванов Ю.Н. Останній, тривалий час проживав удалині від батьків і не підтримував з ними ніякого зв'язку. Скориставшись цим, Іванов О.Н. повідомив брату, що будинок знаходиться у старому стані, непридатному для проживання і переконав його відмовитися від вступу у спадщину. В дійсності ж заповіданий будинок був перебудований і являв собою триповерховий особняк.
Чи підлягає кримінальній відповідальності Іванов О.II ? Як варто кваліфікувати його дії? Що є об'єктом і предметом зазіхань, передбачених розділом VI КК України?

Задача 3 8
23 серпня 2001 року, приблизно о 17 годині. 30 хвилин Боров, знаходячись у стані алкогольного сп'яніння, біля будинку, у якому він мешкав, побачив знайому йому 10-річну Наталію Молотову. З метою зґвалтування. Боров шляхом обману завів її у свою квартиру. У квартирі Боров ударив Наталію головою об стіну, після чого вона знепритомніла. Тоді Боров зірвав з Наталії плаття і намагався вчинити з нею статевий акт, однак, не зміг з причини відсутності ерекції. Через деякий час, коли Наталія прийшла до тями й спробувала покликати
на допомогу, Боров, переборюючи опір, наніс Молотовій кілька ударів викруткою по голові. Коли потерпіла знов знепритомніла і знаходилася в атональному стані,Боров, достигнув ерекції її зґвалтував, закривши голову потерпілій поліетиленовим мішком, щоб не
забруднитися кров'ю.
У результаті ушкоджень кісток зводу і підстави черепа, які супроводжувалися крововиливом під оболонки й у речовину головного мозку, Наталія Молотова вмерла. Переконавшись, що вона мертва. Боров помістив труп у мішок, відніс до машини і відвіз у ліс, де закопав. Через 4 дні Боров був затриманий працівниками міліції.
Дайте правильну кваліфікацію діям Борова. Проаналізуйте об'єктивні та суб'єктивні сторони складів злочинів, які вчинив Боров.

Список використаної літератури: 10
Стоимость: 90.00 грн.


Тема: Уголовное право
Код работы: 201-10010
Описание: План
Задача 1 3
Шофер Дубовський був зупинений групою громадян. Вони вказали на важко пораненого чоловіка, який лежав у кюветі і пояснили, що його збила машина, яка раніше проїжджала, після чого попросили відвезти постраждалого у лікарню. Дубовський, боячись, що він може бути запідозрений у наїзді на цю людину, сказав, що підгонить машину ближче до потерпілого. Сів у машину та втік з місця події. Потерпілий помер від численної втрати крові.
Чи підлягає Дубовський кримінальній відповідальності? Проаналізуйте дану ситуацію та дайте кримінально-правову характеристику вчиненому. У чому полягає відмінність залишення в небезпеці від ненадання допомоги особі, яка перебуває в небезпечному для життя стані?
Задача 2 6
17 січня 2001 р. Соколов, Гуров і Войков, за попередньою змовою між собою зателефонували підприємцю Шевченко і домагалися від нього передати їм через тиждень о 17 годині 5 тис. доларів США під погрозою застосування насильства до його дванадцятирічного сина. Наступного дня Шевченко звернувся у правоохоронні органи з цього приводу. Соколов, дізнавшись про те, що Шевченко звернувся до міліції, разом з Гуровим та Войковим зустрів Шевченка та попередив його про „необачність” звернення до міліції і наказав принести 7 тис. доларів США. 21 січня 2001 р. у зазначений термін при передачі грошей Соколов, Гуров та Волков були затримані працівниками міліції. Дії винних осіб були кваліфіковані слідчим за ч. 2 ст. 189 КК України як вчинені за попередньою змовою групою осіб. Помічник прокурора дав письмову вказівку щодо зміни кваліфікації дій винних за ч. 3 ст. 189 КК України як вчинені організованою групою.
Яке із зазначених рішень правомірно? Що може вказувати на наявність такої кваліфікуючої ознаки як вчинення вимагання організованою групою? Обґрунтуйте своє рішення. Розкрийте об’єктивні та суб’єктивні ознаки складу злочину, який вчинили Соколов, Гуров та Волков.
Задача 3 8
Степанов і Ахрименко пізно ввечері напали на Мельникову, яка поверталась з роботи через сквер. Степанов застосував фізичне насильство до Мельникової, утримуючи її руки і прикриваючи рот рукою, а Архипенко вчинив з потерпілою насильницький статевий акт. Мельникова побоялася розголосу факту її зґвалтування і не звернулася в міліцію із заявою.
Увечері наступного дня Степанов і Ахрименко знову зустріли Мельникову і вимагали в неї 300 грн. під погрозою повідомлення її нареченому про зґвалтування. Після звернення Мельникової у правоохоронні органи Степанов і Ахрименко були затримані і їм було пред’явлено обвинувачення у зґвалтуванні, вчиненому групою осіб (ч. 3 ст. 152 КК України), і вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 189 КК України). Адвокати Степанова і Ахрименко внесли клопотання про перекваліфікацію дій їх підзахисних, мотивуючи це тим, що в статеві зносини з потерпілою вступав лише Ахріменко. При цьому адвокатом Степанова була надана медична довідка про те, що його підзахисний є імпотентом. Адвокат Ахріменка, у зв’язку з цим, клопотав про перекваліфікацію дій підзахисного на ч. 1 ст. 152 КК України. Крім того, обидва адвоката внесли клопотання про кваліфікацію дій підзахисних за ч. 2 ст. 15, ст. 189 КК України, мотивуючи це тим, що гроші обвинуваченим передані не були і вони не досягли поставленої мети.
Чи підлягає клопотання адвокатів задоволенню і у якій його частині? Дайте правильну кваліфікацію діям винних осіб. Обґрунтуйте своє рішення.
Список використаних нормативних актів і літератури. 10
Стоимость: 81.00 грн.


Тема: Уголовное право
Код работы: 210-11003
Описание: Зміст
Задача № 1. 3
Громадянин Туреччини Осман завдав у м. Стамбул громадянину України тяжкі тілесні ушкодження. Через деякий час його було затримано у м. Одеса за збут наркотичних речовин.
1. Охарактеризуйте принципи дії закону про кримінальну відповідальність у просторі та колу осіб.
2. Чи підлягає Осман кримінальній відповідальності за законодавством України за перший злочин?
3. Назвіть угоди, існуючі між Україною і іншими державами по затриманню і видачі злочинців. '
4. Розкрийте зміст принципу громадянства , як одного з видів чинності кримінального закону у просторі.
Задача № 2. 9
Лузін, бажаючи помститися Хотину, скинув з даху багатоповерхового будинку на нього цеглину, однак не влучив. Цеглина впала поруч з Хотином та розбилася. Адвокат Лузіна звернувся до слідчого з клопотанням про припинення кримінальної справи на підставі ч. 2 ст. 11 КК, мотивуючи це тим, що шкоду Хотину заподіяно не було, а отже це діяння не є суспільно небезпечним.
1. Наведіть законодавче визначення злочину та охарактеризуйте ознаки злочину.
2. Чи обґрунтовані аргументи адвоката?
3. Яке діяння згідно з ч. 2 ст.11 КК України не є злочином?
4. Розкрийте поняття винності, як однієї з ознак злочину.
Задача № 3. 11
Охоронець приватного підприємства Дамаєв, закриваючи ворота підприємства після робочого дня, навісив зіпсований навісний замок та пішов спати у службове приміщення. Вночі група підлітків проникла на територію підприємства, де знаходився службовий автотранспорт. Вони зняли колеса з двох легкових автомашин та винесли їх через ворота. Колеса підлітки реалізували на авторинку, а гроші поділили.
Варіант: Охоронець Дамаєв вночі почув шум у дворі підприємства. Взявши рушницю він вийшов з приміщення. Побачивши підлітків, які знімають колеса зі службових автомашин, Дамаєв почав стріляти по них. Внаслідок цього один підліток був вбитий на місці, а два інших були поранені.
1. Що таке об'єктивна сторона складу злочину?
2. Проаналізуйте варіанти та охарактеризуйте об'єктивну сторону діянь вчинених Дамаєвим та підлітками.
3. Яке кримінально-правове значення мають наслідки дій як підлітків, так і охоронця Дамаєва?
4. Ознайомившись із главою VI КК України охарактеризуйте вчинені ними злочини за конструкцією складу.
5. Розкрийте поняття матеріального та формального складу злочину.
6. Визначте ступінь залежності дій підлітків від діяння Дамаєва.
Задача № 4. 15
Холодов відпочивав зі своєю подругою у ресторані. До їх столику підійшов Білов, який знаходився у стані сп'яніння, та запропонував дівчині з ним потанцювати. Отримавши відмову, почав їй погрожувати. Холодов, щоб припинити його дії, застосував силу. Білов сказав, що це йому так не минеться. В той же вечір Білов простежив повернення Холодова додому (у приватний будинок). Коли в одному з вікон засвітилося світло, він кинув у цю кімнату гранату. Як було встановлено у ході слідства, Холодов, увімкнувши світло, залишив кімнату і пішов прийняти душ. Від вибуху він не постраждав.
1. Що таке суб'єктивна сторона злочину? Назвіть ознаки суб'єктивної сторони складу злочину.
2. Чи підлягає Білов кримінальній відповідальності?
3. Який вид складу злочину має місце?
4. Визначте, чи є в діях Білова помилка. Якщо є, то якого виду?
Список використаної літератури: 17
Стоимость: 96.00 грн.


Описание: План:
ВСТУП 3
1. СУСПІЛЬНИЙ УСТРІЙ ТА ДЕРЖАВНО-ПРАВОВЕ СТАНОВИЩЕ УКРАЇНИ - РУСІ В СКЛАДІ ВЕЛИКОГО КНЯЗІВСТВА ЛИТОВСЬКОГО. 4
2. ДЖЕРЕЛА ТА ОСНОВНІ РИСИ ПРАВА. ЛИТОВСЬКІ СТАТУТИ 1529, 1566 РР. 24
ВИСНОВОК 40
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ: 42
Стоимость: 99.00 грн.


Тема: Українська мова
Код работы: 201-13016
Описание: Тема: Фразеологічне багатство української мови
ЗМІСТ
Вступ 3
1. Питання для теоретичного опрацювання: 4
1.1 Предмет фразеології. Основні типологічні ознаки фразеологізмів. 4
1.2 Класифікація фразеологічних одиниць, їх варіативність. 6
1.3 Поняття про ідіоматичні та крилаті вислови. 8
1.4 Джерела української фразеології. 14
1.5 Експресивно-стилістичні властивості фразеологізмів. 17
II. Завдання для практичного виконання: 19
1. Записати 10 фразеологічних одиниць, які зустрічаються в студентському мовленні. Дати їм класифікаційний аналіз за ступенем семантичного злиття компонентів (фразеологічне зрощення, фразеологічна єдність, фразеологічне сполучення).
2. Дібрати і записати до запропонованих фразеологічних одиниць синоніми.
3. Записати авторів крилатих виразів.
4. Записати 10 російських фразеологізмів і синонімічних їм українських. Увести у речення українські відповідники (5 прикладів).
Висновок 23
Список використаної літератури: 24
Стоимость: 150.00 грн.


Тема: Українська мова
Код работы: 201-13017
Описание: ЗМІСТ
Розкрити питання за планом: 3
1. У чому проявляється взаємозв'язок понять «мова» та «професія»? 3
2. З'ясуйте, якими документами оперують у сфері вашої фахової діяльності. 5
3. Фахова лексика (за спеціальністю). Укладіть словничок фахової лексики. 7
4. Де фіксується фахова лексика? 12
5. Неадекватність перекладу мовних одиниць (російська – українська мови). 15
6. Особливості вживання м'якого знака та апострофа. 16
Написання м'якого знака (ь) 16
7. Оголошення та його реквізити. Особливості написання оголошення. 21
Завдання: 22
Перелічіть документи із фахової діяльності. Запишіть їх реквізити в такій послідовності, як вони відтворені на бланку. 22
Перекладіть терміни (агент по продаже, авторское свидетельство, взвешенный аргумент, явное противоречие, явилось причиной, экономический кризис, полный энергии), послуговуючись словниками. Вкажіть, якими словниками користувалися (автор, повна назва, місце видання, рік). 23
Випишіть із фахових словників 10 термінів, у графічному записі яких є м'який знак. Розкрийте значення термінів. 24
Випишіть із фахових словників 10 термінів, у графічному записі яких є апостроф. Розкрийте значення термінів. 26
Напишіть оголошення, правильно оформивши сторінку. Зробіть графічну схему розміщення реквізитів документа, вказавши порядковий номер реквізиту за загальною нумерацією. 27
Список використаної літератури: 28
Стоимость: 150.00 грн.

<< пред   1   ...  128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138    ...   150   след >>