Главная » Готовые студенческие работы  » Контрольные

Готовые контрольные - студенческие работы по праву.


Сортировать по:
наименованию (возр | убыв), цене (возр | убыв), рейтингу (возр | убыв)


<< пред   1   ...  30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40    ...   150   след >>




Тема: Господарське право
Код работы: 201-13047
Описание: ЗМІСТ
Вступ 3
1. Досвід США та країн Євросоюзу у сфері боротьби з «відмиванням» злочинних доходів. 4
2. Діяльність Державного комітету фінансового моніторингу щодо виявлення фактів «відмивання брудних доходів» та його взаємодія з органами внутрішніх справ 12
Висновок 15
Список використаної літератури: 17
Стоимость: 150.00 грн.


Тема: Господарське право
Код работы: 207-13070
Описание: ЗМІСТ
1. Юридична відповідальність в сфері підприємництва 3
2. Правовий статус фізичної особи підприємця 8
Задача 11
Директор новоствореного товариства з обмеженою відповідальністю предметом діяльності якого є здійснення медичної практики, виготовлення та реалізація медикаментів 10 червня 2005 року звернулося у відповідну районну адміністрацію із заявою про державну реєстрацію товариства.
Листом від 16 липня 2005 року райдержадміністрація повідомила заявнику про відмову у реєстрації згаданого товариства з таких мотивів:
1. Директор товариства не подав довіреності засновників на виконання дій щодо реєстрації товариства
2. Відсутня ліцензія компетентного органу на здійснення товариством медичної практики, виготовлення та реалізація медикаментів
3. Установчі документи суперечать чинному законодавству, оскільки вказані в них частки засновників в сукупності складають лише 75 % статутного фонду товариства
4. Чи правомірна позиція райдержадміністрації в цій справі?
5. Обґрунтуйте свою відповідь з посиланням на відповідні нормативні акти
Список використаної літератури: 15
Стоимость: 67.50 грн.


Тема: Господарське право
Код работы: 207-13071
Описание: ЗМІСТ
1) Джерела правового регулювання договірних відносин 3
2) Сфера застосування попередніх договорів в практичній діяльності 5
3) Особливості правового регулювання господарських договорів 8
4)Національні та міжнародні джерела правового регулювання договірних відносин 10
5) Складіть проект договору міни (бартеру) 12
Список використаної літератури 16
Стоимость: 67.50 грн.


Тема: Господарське право
Код работы: 207-14007
Описание: ЗМІСТ
1. Особливості господарського права як галузі права України 3
Задача 1 7
Державний службовець Ващенко виступив співзасновником ТОВ «Гарант», метою діяльності якого було визначено надання консалтингових послуг з метою отримання прибутку. Установчими зборами Ващенка було одноголосно обрано Головою правління створюваного ТОВ. Державний реєстратор відмовив у проведенні державної реєстрації ТОВ «Гарант», вказавши на неможливість здійснення засновництва суб’єкта підприємництва державним службовцем. Ващенко оскаржив дії державного реєстратора в суді, посилаючись на те, що набуття і реалізація корпоративних прав не є підприємництвом, а відтак не обмежуються.
Чи були допущені порушення законодавства при створенні ТОВ «Гарант»? Чи правомірна відмова у проведенні державної реєстрації ТОВ? Вирішіть спір.
Задача 2 9
Об'єднання «Будмаш» протягом багатьох років було постачальником комплектуючих деталей автозаводу. Договори поставки укладалися контрагентами щорічно. Наприкінці 2010 року автозавод звернувся до Будмашу з пропозицією укласти договір поставки на наступний 2011 р. Однак постачальник відмовився від укладання договору, мотивуючи це наявністю вигіднішого замовлення на свою продукцію. Не погоджуючись з відмовою постачальника і посилаючись на існування сталих господарських зв'язків, автозавод звернувся до господарського суду з позовом про спонукання до укладання «Будмашем» договору поставки комплектуючих на 2010 рік.
За яких умов господарські суди розглядають спори про спонукання до укладання договору? Яке рішення має винести суд?
Список використаної літератури: 11
Стоимость: 90.00 грн.


Тема: Господарське право
Код работы: 207-14010
Описание: ЗМІСТ
1. Учасники господарських відносин: поняття, проблеми класифікації 3
Задача 1 6
Акціонер приватного акціонерного товариства «Альфа» продав належні йому акції своєму родичеві. Засновники ПрАТ звернувся до суду з позовом про визнання недійсним договору купівлі-продажу цих акцій. Петренко заперечував проти продажу на тій підставі, що статут ПрАТ « Альфа» немістив ніяких положень, щодо заборони відчуження акцій товариства третім особам. Яке рішення має винести суд? У чому полягає різниця у правовому статусі акціонерів ПАТ і ПрАТ. Чим відрізняються за своїм правовим режимом акції ПАТ і ПрАТ.
Задача 2 9
Між підприємствами «Альфа» (постачальник) та «Спектр плюс» (покупець) був укладений договір поставки промислового холодильного обладнання строком дії до 31 грудня 2010 р. Протягом строку дії договору обладнання поставлене не було. Застереження про те, що закінчення строку дії договору не звільняє від його виконання, договір не містив. Після закінчення строку дії договору покупець продовжував наполягати на фактичній поставці обладнання і подав до суду позов про спонукання продавця до виконання договору в натурі. Продавець проти позову заперечував, вказуючи, що після закінчення строку дії договору покупець має право лише на відшкодування збитків, заподіяних неналежним виконанням договору, в разі, коли доведе наявність таких збитків.
Яке правове значення має умова про строк в господарському договорі? Вирішіть спір.
Список використаної літератури: 11
Стоимость: 105.00 грн.


Тема: Господарське право
Код работы: 207-14125
Описание: ЗМІСТ
Умови дійсності господарських договорів 3
Задача 1 8
Власник майна приватного підприємства «Квант» вирішив реорганізувати приватне підприємство у відкрите акціонерне товариство.
Які переваги і недоліки такого рішення? Чи потрібно власнику майна приватного підприємства шукати співзасновників ВАТ? Які дії необхідно вчинити для здійснення реорганізації?
Задача 2 11
Здійснюючи перевірку ТОВ «Ліга-Нова», податковий орган виявив факт бездоговірного відвантаження ТОВ комплектуючих на користь ЗАТ «Фаворит». ТОВ «Ліга-Нова» вказало на наявність між ним та ЗАТ «Фаворит» усної угоди про поставку комплектуючих, яка була виконана належним чином, що підтверджується рахунком-фактурою, відпускною накладною, податковою накладною та платіжним дорученням на оплату товару. Податковий орган подав до суду позов про визнання усної угоди між ТОВ «Ліга-Нова» та ЗАТ «Фаворит» недійсною. Відповідачі наполягали на дійсності угоди.
Дайте правову оцінку обставинам справи. Чи підлягають позовні вимоги задоволенню?
Список використаної літератур: 13
Стоимость: 75.00 грн.


Тема: Господарське процесуальне право
Код работы: 202-08038
Описание: План
1. Завдання №1
2. Завдання№2
Список використаної літератури
Стоимость: 216.00 грн.


Тема: Господарський процес
Код работы: 201-08299
Описание: План
1. Склад учасників господарського процесу. Поняття та правове становище сторін, їх права та обов’язки.
2. Завдання
Вищим арбітражним судом України порушено справу за позовом ВАТ «Ковельсільмаш» на Державну комісію з цінних паперів та фондового ринку про спонукання здійснити реєстрацію випуску акцій.
Позивачем заявлено вимоги про спонукання здійснити реєстрацію випуску акцій, проведеного у зв'язку з індексацією балансової вартості ос¬новних фондів та збільшенням статутного фонду шляхом додаткового ви¬пуску акцій без зміни їх номінальної вартості, оскільки в такому випадку випуск акцій реєструється без інформації про їх випуск, чого незаконно вимагає Комісія в листі № 11/7 від 03.01.97.
Відповідач проти позову заперечує, посилаючись на те, що в реєстра¬ції випуску акцій відмовлено через недотримання позивачем вимог чинного законодавства.
Дослідивши матеріали справи та пояснення представників сторін, ар¬бітражний суд встановив таке.
У зв'язку з проведенням індексації балансової вартості та збіль¬шенням статутного фонду ВАТ «Ковельсільмаш» шляхом додаткового випуску акцій позивач 4 листопада 1996 року звернувся із заявою до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку про реєстрацію випуску акцій.
Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку в листі № 11/7 від 03.01.97 р. відмовила в реєстрації випуску акцій у зв'язку з тим, що од¬ночасно слід проводити реєстрацію інформації про випуск акцій, попередньо сплативши державне мито за проведення реєстрації.
Позивач, посилаючись на те, що згідно з Указом Президента України від 06.05.96 р. № 310/96 «Про внесення змін до Указу Президента України Ха812 від 18 грудня 1994 року» додатково випущенні в зв'язку з індексаці¬єю основних фондів акції розподіляються серед акціонерів відповідного акціонерного товариства пропорційно їх частці у статутному фонді цього товариства і не пропонуються для відкритого продажу, тобто їх не призна¬чено для розміщення між юридичними особами і громадянами, коло яких заздалегідь визначити неможливо, вважає, що він не зобов'язаний подавати на реєстрацію інформацію про додатковий випуск акцій.
Арбітражний суд вважає такі твердження позивача безпідставними.
Згідно зі статтею 22 Закону України «Про Цінні папери та фондову бір¬жу», якщо подані для реєстрації акції підприємств пропонуються для відкрито¬го продажу, тобто їх призначено для розміщення між юридичними особами і громадянами, коло яких заздалегідь визначати неможливо, то емітент зо¬бов'язаний подати реєструючому органу також інформацію про випуск цих цінних паперів. Порядок реєстрації випуску акцій, а також інформації про їх випуск визначаться Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку.
Відповідно до статей 25, 28 Закону України «Про господарські това¬риства» акції відкритого акціонерного товариства підлягають відкритому' обігу, можуть продаватися власником або держателем іншим особам, а то¬му коло таких осіб заздалегідь визначати неможливо.
Тимчасовим положенням про порядок збільшення статутного фонду акціонерного товариства у зв'язку з індексацією основних фондів, затвер¬дженим Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку наказом №210 від 20.09.96 p., встановлено, що для збільшення статутного фонду акціонерне товариство складає, реєструє в Комісії та публікує інформацію про додатковий випуск акцій.
Згідно з тимчасовим положенням про порядок реєстрації випуску ак¬цій і облігацій підприємств та інформації про їх випуск, затвердженим Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку наказом № 210 від 20.09.96 р., для реєстрації випуску цінних паперів емітент подає баланс, фінансовий звіт, довідку про фінансовий стан за останній фінансовий рік, підтверджені аудитом.
Позивач цих вимог не дотримався, тому в позові слід відмовити.
Спираючись на викладене та керуючись статтями 82—84 Арбітраж¬ного процесуального кодексу України, арбітражний суд постановив:
У позові відмовити. ,
Судова колегія з перегляду рішень, ухвал, постанов Вищого арбітраж¬ного суду України розглянула заяву ВАТ «Ковельсільмаш» про перевірку рішення Вищого арбітражного суду України у справі № 29/7 за позовом «Ковельсільмаш» на Державну комісію з цінних паперів та фондового рин¬ку про спонукання здійснити реєстрацію випуску акцій.
Дати характеристику законності рішення і постанови арбітражно¬го суду.
Вказати вимоги, що пред'являються законом до форми і змісту по¬зовної заяви.
Вказати випадки, в яких може бути відмовлено у прийнятті позов¬ної заяви. Вказати випадки, в яких випадках суддя може повернути позов¬ну заяву.
Скласти проекти позову та заяви про перевірку рішення.
Список використаної літератури
Стоимость: 75.00 грн.


Тема: Господарський процес
Код работы: 201-08305
Описание: План:
Вступ 3
1. Підвідомчість господарських спорів господарським судам. 4
Завдання 6
До господарського суду Дніпропетровської області надійшла позовна заява від ПП «Укртехпостач» (м. Луганськ) на ВАТ «Дніпропетровський завод прокатних валків» (м. Дніпропетровськ), в якій позивач просить стягнути з відповідача 97 735,20 гри., що складає нестриманий прибуток — 35 920,80 грн. та пеню 61 814,40 грн. відповідно до п.6 договору № 48 від 20.05.96 р.
Відповідач у відгуку на позов вимоги позивача не визнав, оскільки позивач не дотримався порядку досудового врегулювання спору та порушив умови п.7 додаткової угоди від 12.06.97 р. до договору.
Розглянувши матеріали справи та заслухавши представників сторін, суд встановив, що між сторонами було укладено договір № 48 від 20.05.96 р. - на взаємну поставку продукції. Позивач зобов'язання за договором виконав повністю, відправивши на адресу відповідача 30.05.96 р. 134 т. феронікелю ФН—5М на суму 176 390 грн., що підтверджується актом прийому від 06.06.96 р. за № 392393, ксерокопія якого є у матеріалах справи.
Відповідач умови договору виконав частково ї несвоєчасно, розпочавши відгрузку штрипсу з вересня 1996 р. та закінчивши її 01.12.96 р., при цьому позивач не отримав продукції на суму 64 390 грн.
У зв'язку з порушенням відповідачем строків поставки продукції, позивач відповідно до п.6 договору № 48 від 20.05.96 р. обґрунтовано нарахував відповідачеві пеню в розмірі 0,5% від вартості недопоставленої продукції за кожен день затримки, яка підлягає стягненню не за 192 дні, а за 182 дні (тобто за 6 місяців) у сумі 52 422 грн.
Збитки, що понесені як неотриманні доходи (упущена вигода) в сумі 35920 грн., не підлягають стягненню, оскільки згідно зі ст. 204 Цивільного кодексу України збитки відшкодовуються в частині, не відшкодованій неустойкою (пенею).
Спираючись на викладене та керуючись п.6 договору № 48 від 20.05.96 р., статтею 209 Цивільного кодексу України, статтями 49, 82, 84 Господарського процесуального кодексу України суд вирішив:
1. Стягнути з розрахункового рахунку ВАТ «Дніпропетровський завод прокатних валків» (м. Дніпропетровськ) на користь ПП «Укртехпостач» (м. Луганськ) пеню у сумі 58 422 грн., а також на сплату державного мита 2921 грн., видавши наказ.
2. В іншій частині позову відмовити.
У зв'язку з відсутністю коштів на розрахунковому рахунку відповідача, рішення господарського суду було не виконано, про що свідчить відмітка АКБ «Південтокобанк» на платіжній вимозі № 3 від 19.09.97 р., яка залучена до матеріалів справи.
У зв'язку з невиконанням рішення суду по цій справі позивач у заяві до господарського суду Дніпропетровської області від 20.10.97 р. за № 78 просить змінити спосіб і порядок виконання рішення господарського суду від 21.07.97 р. у справі № 16—162, звернувши стягнення заборгованості на майно ВАТ «Дніпропетровський завод прокатних валків» (м. Дніпропетровськ).
Керуючись ст.121 Господарського процесуального кодексу України, суд ухвалив:
Змінити спосіб і порядок виконання рішення господарського суду від 21.07.97 р. по справі № 16—162, звернувши стягнення суми 61 343 грн. на майно ВАТ «Дніпропетровський завод прокатних валків», що має бути еквівалентним стягуваній сумі.
Заступник голови господарського суду розглянув заяву ВАТ «Дніпропетровський завод прокатних валків» про перегляд ухвали господарського суду Дніпропетровської області від 19.11.97 р. по справі № 16—162 за позовом ПП «Укртехпостач» (м. Луганськ) на ВАТ «Дніпропетровський завод прокатних валків» (м. Дніпропетровськ) про стягнення 97 735 грн. 20 коп.
Розглянувши матеріали справи, доводи заяви про перевірку ухвали, господарський суд Дніпропетровської області встановив таке:
Рішенням від 21.07.97 р. суд стягнув з ВАТ «Дніпропетровський завод прокатних валків» на користь ПП «Укртехпостач» пеню в сумі 58 422 грн. сплату державного мита 2 921 грн. за неналежне виконання зобов'язання щодо поставки продукції за договором № 48 від 20.05.96 р.
У зв'язку з відсутністю у ВАТ «Дніпропетровський завод прокатних валків» коштів на рахунку, в банку для сплати заборгованості позивач звернувся до суду про зміну способу виконання рішення та звернення стягнення на майно відповідача.
Ухвалою від 19.11.97 р. суд задовольнив прохання позивача і звернув стягнення коштів у сумі 61 343 грн. на майно ВАТ.
Строк, встановлений для пред'явлення наказу з цієї справи до виконання, закінчився 21.10.97р.
Долучену до справи заяву про зміну способу та порядку виконання погашення в господарському суді в установленому порядку не було зареєстровано, але вона містить посилання на те, що наказ повернуто банком без визнання 05.11.97р.
Згідно з доданою до заяви поштовою квитанцією № 353 копію заяви про зміну способу та порядку виконання рішення направлено відповідачеві 11.97р.
Яке рішення повинен прийняти суд?
Який зміст наказу господарського суду та порядок пред'явлення до виконання.
Складіть проекти позову та відгуку на позов.

Висновок 17
Список використаної літератури: 18
Стоимость: 75.00 грн.


Тема: Господарський процес
Код работы: 201-08312
Описание: План:
1. Склад учасників господарського процесу. Поняття та правове становище сторін, їх права та обов’язки. 3
Завдання 5
Вищим арбітражним судом України порушено справу за позовом ВАТ «Ковельсільмаш» на Державну комісію з цінних паперів та фондового ринку про спонукання здійснити реєстрацію випуску акцій.
Позивачем заявлено вимоги про спонукання здійснити реєстрацію випуску акцій, проведеного у зв'язку з індексацією балансової вартості ос¬новних фондів та збільшенням статутного фонду шляхом додаткового ви¬пуску акцій без зміни їх номінальної вартості, оскільки в такому випадку випуск акцій реєструється без інформації про їх випуск, чого незаконно вимагає Комісія в листі № 11/7 від 03.01.97.
Відповідач проти позову заперечує, посилаючись на те, що в реєстра¬ції випуску акцій відмовлено через недотримання позивачем вимог чинного законодавства.
Дослідивши матеріали справи та пояснення представників сторін, ар¬бітражний суд встановив таке.
У зв'язку з проведенням індексації балансової вартості та збіль¬шенням статутного фонду ВАТ «Ковельсільмаш» шляхом додаткового випуску акцій позивач 4 листопада 1996 року звернувся із заявою до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку про реєстрацію випуску акцій.
Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку в листі № 11/7 від 03.01.97 р. відмовила в реєстрації випуску акцій у зв'язку з тим, що од¬ночасно слід проводити реєстрацію інформації про випуск акцій, попередньо сплативши державне мито за проведення реєстрації.
Позивач, посилаючись на те, що згідно з Указом Президента України від 06.05.96 р. № 310/96 «Про внесення змін до Указу Президента України Ха812 від 18 грудня 1994 року» додатково випущенні в зв'язку з індексаці¬єю основних фондів акції розподіляються серед акціонерів відповідного акціонерного товариства пропорційно їх частці у статутному фонді цього товариства і не пропонуються для відкритого продажу, тобто їх не призна¬чено для розміщення між юридичними особами і громадянами, коло яких заздалегідь визначити неможливо, вважає, що він не зобов'язаний подавати на реєстрацію інформацію про додатковий випуск акцій.
Арбітражний суд вважає такі твердження позивача безпідставними.
Згідно зі статтею 22 Закону України «Про Цінні папери та фондову бір¬жу», якщо подані для реєстрації акції підприємств пропонуються для відкрито¬го продажу, тобто їх призначено для розміщення між юридичними особами і громадянами, коло яких заздалегідь визначати неможливо, то емітент зо¬бов'язаний подати реєструючому органу також інформацію про випуск цих цінних паперів. Порядок реєстрації випуску акцій, а також інформації про їх випуск визначаться Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку.
Відповідно до статей 25,^ 28 Закону України «Про господарські това¬риства» акції відкритого акціонерного товариства підлягають відкритому обігу, можуть продаватися власником або держателем іншим особам, а то¬му коло таких осіб заздалегідь визначати неможливо.
Тимчасовим положенням про порядок збільшення статутного фонду акціонерного товариства у зв'язку з індексацією основних фондів, затвер¬дженим Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку наказом №210 від 20.09.96 p., встановлено, що для збільшення статутного фонду акціонерне товариство складає, реєструє в Комісії та публікує інформацію про додатковий випуск акцій.
Згідно з тимчасовим положенням про порядок реєстрації випуску ак¬цій і облігацій підприємств та інформації про їх випуск, затвердженим Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку наказом № 210 від 20.09.96 р., для реєстрації випуску цінних паперів емітент подає баланс, фінансовий звіт, довідку про фінансовий стан за останній фінансовий рік, підтверджені аудитом.
Позивач цих вимог не дотримався, тому в позові слід відмовити.
Спираючись на викладене та керуючись статтями 82—84 Арбітраж¬ного процесуального кодексу України, арбітражний суд постановив:
У позові відмовити. ,
Судова колегія з перегляду рішень, ухвал, постанов Вищого арбітраж¬ного суду України розглянула заяву ВАТ «Ковельсільмаш» про перевірку рішення Вищого арбітражного суду України у справі № 29/7 за позовом «Ковельсільмаш» на Державну комісію з цінних паперів та фондового рин¬ку про спонукання здійснити реєстрацію випуску акцій.
Дати характеристику законності рішення і постанови арбітражно¬го суду.
Вказати вимоги, що пред'являються законом до форми і змісту по¬зовної заяви.
Вказати випадки, в яких може бути відмовлено у прийнятті позов¬ної заяви.
Вказати випадки, в яких випадках суддя може повернути позов¬ну заяву.
Скласти проекти позову та заяви про перевірку рішення.

Список використаної літератури: 13
Стоимость: 75.00 грн.

<< пред   1   ...  30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40    ...   150   след >>